מעולה! קיבלנו את הפרטים שלך. הנה מה שאתה צריך לעשות עכשיו:

תקרא את הדף הזה עד הסוף אם אתה רוצה להפיק משיחת האבחון את המקסימום!

(זמן קריאה ממוצע: 3 דק')

משולחנו של פרופ' ירון זליכה
רמת גן, ישראל

יוני, 2024

ישראלי יקר,

אני גאה בך על הצעד הראשון שעשית אל עבר עתיד כלכלי טוב יותר!

לאורך השנתיים האחרונות סייענו בקבוצת 'מטרות פיננסיות' ללמעלה מ-2,700 ישראלים להבטיח את העתיד הכלכלי שלהם ושל המשפחות שלהם. זאת באמצעות אסטרטגיות וכלים להתנהלות כלכלית נכונה שפיתחתי במשך 25 שנות הניסיון שלי ככלכלן בכיר במשק הישראלי.

והדבר המשותף ששמתי לב אליו אצל כל האנשים שעבדו איתנו והצליחו, זו העובדה שהם השקיעו את כל המשאבים הנדרשים כדי ליישם את המסקנות והתובנות שהם קיבלו מאיתנו.

בלי לחפש קיצורי דרך ו'פתרונות קסם'.

כפי שאמרתי מקודם, היועץ שידבר איתך הוא מקצוען שאני ערב לו באופן אישי. אני ממליץ לך להקשיב בקפידה לכל מה שיש לו להגיד, ולרשום את הנקודות החשובות כדי שתוכל ליישם אותן לאחר מכן. (מומלץ להכין דף ועט מראש).

במקרה ותרצה ליישם את תכנית הפעולה שתקבל בחינם במהלך שיחת האבחון, הייתי ממליץ לך להצטרף לתכנית הליווי הכלכלית "מטרות פיננסיות".

כדי שלא נבזבז את זמנך במהלך השיחה, הקדש מספר דקות כדי לראות מהו השלב הבא שמחכה לך אחרי שיחת האבחון ואיך נוכל לעזור לך להשיג את המטרות הפיננסיות שלך.

הנה מה שמקבלים בתכנית הליווי 'מטרות פיננסיות':

סשן אחד-על-אחד עם מתכנן פיננסי בכיר

תכנון פיננסי

מתכנן פיננסי מוסמך מטעמי ינתח את המצב הכלכלי של המשפחה שלך, ממש כמו שמנתחים עסק, ויבנה עבורכם תקציב חודשי מסודר + תכנית כלכלית מותאמת אישית להגדלת החיסכון החודשי ולניתוב ההון הפנוי לאפיקי השקעה מגוונים. ​

בדיקת צ'ק אפ פיננסי

במהלכה נבצע בדיקה מקיפה לכלל הנכסים הפיננסים שלך (ביטוחים, פנסיה, קרנות השתלמות וכו'), נוודא שהם מתאימים לתנאים האישיים שלך ונוזיל עבורך את העלויות משמעותית. מה שיעזור לך לחסוך מאות שקלים בחודש ולנתב אותם לאפיקי השקעה מגוונים שיכולים לגרום לכסף שלך לעבוד בשבילך. ​

איחוד ושיפור הלוואות

בתכנית הליווי אנחנו נעזור לך לשפר את התנאים שלך ולהפחית את ההחזרים החודשיים למינימום, כך שתוכל לצאת ממעגל המינוס ואפילו לחסוך סכום יפה בכל חודש, שלאחר מכן תוכל להשקיע באפיקי השקעה מגוונים.

E-learning (למידה אלקטרונית)​

נעזור לך להיפטר מההרגלים הרעים שפוגעים בהתנהלותך הכלכלית ומבזבזים לך כסף, ולפתח במקומם הרגלים ודפוסי חשיבה חזקים של אדם עשיר שמתנהל נכון כלכלית באמצעות גישה אונליין לקורסים המקצועיים בישראל:​​

קורס התנהלות כלכלית נכונה

במהלך הקורס הזה אתה תקבל ממני אסטרטגיות, כלים וטכניקות להתנהלות כלכלית נכונה שיעזרו לך להבטיח את העתיד הכלכלי שלך ושל המשפחה שלך. לאחר מכן, במהלך תכנית הליווי המתכננים הפיננסים שלנו יעזרו לכם להוציא אותן לפועל

קורס שוק ההון

במהלכו תלמד ממומחה בורסת ניו יורק, ידידי עידו חדד, את הבסיס להשקעות בשוק ההון. בנוסף, אתה תלמד איך לבנות ולנהל תיק השקעות עצמאי. ​

הכשרת נדל״ן

אתה תלמד ממומחה הנדל"ן דני דניאל מהם אפיקי ההשקעה השונים בשוק הנדל"ן, איך לבחור את האפיק המתאים ביותר עבורך ואיך לסגור עסקה מוצלחת

השכלה לניהול נכסים כלכליים

בתכנית תקבלו ידע פרקטי נרחב, שמבוסס על ניסיון מעשי בתחום הפיננסי.

פגישה עם סוחר מקצועי בשוק ההון

שיראה לך איך להרוויח כסף ממסחר והשקעות בשוק ההון וכיצד תוכל לייצר לעצמך מקור הכנסה נוסף וריווחי בהשקעה של שעתיים ביום.

בניית תיק השקעות

מומחי ההשקעות המוסמכים שלנו ילמדו וידריכו אותך איך לבנות תיק השקעות יציב ומגוון, כך שיהיה לך אפיק הכנסה נוסף ולא תצטרך להיות תלוי רק בהכנסה שלך כשכיר.

ייעוץ נדל"ן

מומחה הנדל"ן דני דניאל יחשוף אותך להזדמנויות מניבות בשוק הנדל"ן שנמצאות ממש מתחת לאף שלך… (אתם לא חייבים להשקיע מאות אלפי שקלים בשביל זה)

בונוסים להשלמת המעטפת הפיננסית:

ייעוץ משכנתא

גם אם אתם נמצאים לפני רכישת דירה, וגם אם כבר יש לכם משכנתא, אנחנו ננהל עבורכם מו"מ יעיל מול הבנק במטרה לשפר את התנאים שלכם. ​

* הפגישה הראשונית תתקיים ללא עלות. לאחר מכן ייתכן תשלום נוסף על בסיס הצלחה

ייעוץ מס - שכירים, עצמאיים

סביר להניח שאתם משלמים יותר מס ממה שאתם צריכים! לכן, יועץ המס שלנו יבצע עבורכם תכנון מס אפקטיבי שיסייע לכם להפחית משמעותית את המיסים שאתם משלמים, וידאג לכם להחזרי מס במידת הצורך… כל זה תוך ייצוג מלא מול הגופים הרלוונטיים (ביטוח לאומי, מס הכנסה) והתעסקות בכל הבירוקרטיה הכרוכה בכך.

* הפגישה הראשונית תתקיים ללא עלות. לאחר מכן ייתכן תשלום נוסף על בסיס הצלחה

ייעוץ עסקי

אם אתה בעל עסק עם מעל 6 עובדים, אתה תקבל פגישת אסטרטגיה אישית עם גיא ברנד, יזם ואיש עסקים ותיק, ועם דימה מומחה השיווק והמכירות שלנו, שינתחו את העסק שלך, ויחשפו בפניך אסטרטגיות להכפלת הרווחיות של העסק שלך.

* הפגישה הראשונית תתקיים ללא עלות. לאחר מכן ייתכן תשלום נוסף על בסיס הצלחה

תכנון פרישה לגילאי 60+

זה לא משנה אם אתה בן 30 או בן 60, אנחנו נעזור לך לתכנן את הפרישה שלך כך שתוכל להגיע לפנסיה עם יציבות כלכלית, אפס דאגות, ויכולת להגשים את עצמך ולהתמקד בדברים החשובים. המתכנן הפיננסי שלנו יבחן בצורה מדוקדקת את התוכניות הפנסיוניות והתיק הביטוחי שלך ויראה איך ניתן לשפר אותו. לאחר מכן, הוא יעזור לך לנצל הטבות מס שייתכן ואתה זכאי להן (כגון תיקונים 190 בקופת גמל ותיקון 125 בפוליסת חיסכון). בנוסף, הוא יבצע עבורכם בדיקה והשוואה בין חלופות שונות למינוף כלכלי (שוק ההון, נדל"ן וכ') שיעזרו לכם להגיע לפרישה עם עמוד שדרה כלכלי חזק

שורה תחתונה: אני מתחייב בפניך שבמהלך התוכנית המתכננים הפיננסים שלי יבנו עבורך תכנית כלכלית מותאמת אישית ליציאה מהמירוץ - ויעזרו לך להוציא אותה לפועל!

כך שבסוף התוכנית ההון שלך יהיה מנוהל נכון. אתה תשלוט בכסף שלך, תשקיע אותו בצורה חכמה ורק תחכה לבדוק את חשבון ההשקעות שלך בסוף בכל יום.

אנחנו מקבלים אלפי בקשות לשיחות אבחון בחודש. כדי לקבל עדיפות, אני ממליץ לך לתאם זמן נוח לשיחה עם אחד היועצים שלי באמצעות קישור הוואטסאפ שנמצא כאן למטה. כך נדע ליצור איתך קשר בזמן שנוח לך. אחרת פשוט ננסה לתאם שיחה כאשר אחד היועצים יתפנה.

אז אם אתה מרגיש שזה מתאים לך, פשוט תלחץ על הכפתור למטה ותתאם שיחה עם יועץ דרך הוואטסאפ: 

נדבר בקרוב, 

פרופ' ירון זליכה

שיחת אבחון פיננסי