צפה עכשיו בסדנאות הכלכליות של המומחים שלנו:

מנוע הצמיחה הפיננסי לשימור והגדלת ההון האישי לאורך זמן
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו

אז איך אתה הולך להפוך את כל מה שלמדת פה לכסף אמיתי?!?

"דמיין שתוך 90 ימים (החל מרגע זה) ההון שלך יגדל בצורה דרמטית וסוף סוף תפסיק להתחשבן על כל שקל שאתה מוציא מהכיס "

גם אתה מרגיש שיוקר המחיה פשוט חונק אותך כלכלית? העגלה בסופר מתייקרת בעשרות אחוזים מדי שבוע… המחיר של הדלק מזנק משמעותית מיום ליום… דירה ממוצעת עולה כבר למעלה ממיליון ושבע מאות אלף שקל… וכל זה בזמן שהאינפלציה שוחקת את הכסף שלך למוות!

אם גם אתה חווה את זה על בשרך, אתה נמצא במקום הנכון.

נעים מאוד, אני פרופ' ירון זליכה. כבר בגיל 26 כיהנתי כיועץ הכלכלי בלשכת ראש הממשלה ובהמשך התמניתי להיות החשב הכללי במשרד האוצר והובלתי את המדיניות הכלכלית של ישראל במהלך המשבר הפיננסי החמור ביותר בתולדותיה.

היום אני הולך לגלות לך איך גם אתה יכול לשפר דרמטית את המצב הכלכלי שלך ושל משפחתך ולהגדיל משמעותית את הנטו שנכנס לך לכיס.

פרדוקס חוסר ההשכלה הפיננסית: הסיבה ש-83% מהישראלים לא מצליחים להגיע ליציבות כלכלית

דמיין שהייתה לנו אסטרטגיה לאומית, הכוללת, בין היתר, תכנית פדגוגית של משרד החינוך לקידום חינוך פיננסי לתלמידים ביסודי או בתיכון או רשות עצמאית להסדרה ופיקוח על שיטות והתנהגויות פיננסיות.

אבל מכיוון שזה לא ככה, המציאות כיום היא ש-83% מהישראלים נאבקים לסגור את החודש. וזה לא משנה אם הם מרוויחים 6,000 שקל בחודש או 19 אלף בחודש. הרי אנחנו לא צריכים להגיד לך כמה יקר לחיות פה.

העניין הוא שזה ממש לא באשמתך. למרות שאתה מודע לגודל הבעיה, חסרים לך הידע והכלים שיעזרו לך להתמודד ולפתור אותה. ובסוף, המשמעות הנגזרת מאי קבלת החלטות (או חלילה החלטות שעלולות לפגוע לך בכיס) היא חוסר ביטחון פיננסי שצפוי לערער לך את העתיד.

על פי נתוני הלמ"ס – 87% מהישראלים משאירים את הכסף שלהם בעובר ושב תמורת ריבית מגוחכת של 0.01%, בזמן שהדבר ההגיוני שצריך לעשות, הוא להשקיע את הכסף הזה במכשירים פיננסיים בטוחים המניבים תשואה ממוצעת של 11% בשנה (כמו פוליסת חיסכון, קופת גמל להשקעה, קרן השתלמות ועוד). 

הבעיה היא, שאף אחד מעולם לא לימד אותנו חינוך פיננסי ומעולם לא היו לנו "הוראות הפעלה" להתנהלות כלכלית נכונה. ולכן, למרבה הצער, מה שקורה הוא שאנחנו מחרבים במו ידנו את המצב הכלכלי שלנו ואפילו עם משכורת סבירה של 12,000 שקל אנחנו לא גומרים את החודש. 

לכן, אני וצוות המומחים של 'לפרוש מיליונר' דאגנו לגבש עבורך תוכנית כלכלית אישית שתעזור לך לייצר מנוע צמיחה פיננסי להשגת יציבות ושגשוג כלכלי משמעותי. אני מדבר איתך על תוכנית אסטרטגית שתחסל לך את התלות הבלעדית בעבודתך כשכיר, כזו שתאפשר לך לייצר הכנסה מאסיבית שתעזור לך לשמר רמת חיים גבוהה וכמובן, מעל הכל, תוכנית יעילה להפליא שתעזור לך ספק ביטחון כלכלי עבור הילדים שלך בעתיד.

דיברנו עלינו בתקשורת:

צפו בכתבה על פרויקט לפרוש מיליונר בחדשות 13

מנוע הצמיחה הפיננסי שיבטיח לך יציבות ושגשוג כלכלי משמעותי!

שלב 1: צ'ק אפ פיננסי ניתוח 'תמונת המצב'

פגישה אישית (פרונטלית או בזום) עם מתכנן פיננסי מוסמך מטעמינו שבה נבחן ונכיר לעומק את 'הפרופיל הפיננסי' שלך: הכנסות, הוצאות, תיק ביטוחי, חובות, נכסים שצברת ועוד. בנוסף, נבין לעומק את המטרות והיעדים הפיננסיים שלך מה ונבנה יחד איתך תוכנית ברורה ומסודרת לניהול חכם ויעיל של ההון שלך.

שלב 2: להגדיל את הנטו בכיס

כאן זה הזמן לשנס מותניים ולהיות אמיצים. זה אומר לקצץ בהוצאות מיותרות ולהתחיל להתייעל כלכלית. אחרי שהבנו יחד איתך את המטרות והיעדים הפיננסיים שלך, נבחן וננתח את ההתנהלות הכלכלית הקיימת ונגבש דרכים חדשות כדי לשפר אותה: יש לך ביטוח כפול או מיותר? נפעל לבטל אותו לאלתר. אתה מוציא המון כסף על מותרות? (שדרוג רכב, שיפוצים וכו') נמצא את המקומות שבהם אפשר לצמצם. וכן הלאה…

שלב 3: לגרום לכסף לעבוד בשבילך

אחרי שעשינו סדר ועזרנו לך להגדיל את הנטו בכיס - עכשיו הזמן לקחת את הכסף שחסכת ולהשתמש בו בחוכמה כדי להגדיל את היקף ההון שלך למקסימום באמצעות השקעות בטוחות ואפקטיביות בנכסים פיננסים אסטרטגיים: מניות, קריפטו ונדל"ן.

הזמן לפעול הוא עכשיו!

הצטרף לתוכנית הליווי הכלכלית 'לפרוש מיליונר' של פרופ' ירון זליכה שתעזור לך ולמשפחתך להגיע ליציבות כלכלית

כולם רוצים לשפר את המצב הכלכלי שלהם. הבעיה היא שרוב הישראלים לא קיבלו את הכלים הנדרשים כדי לעשות את זה. ולכן פרופ' ירון זליכה וצוות המומחים של 'לפרוש מיליונר' ידאגו לגבש עבורך תוכנית כלכלית מותאמת אישית שתעזור לך לייצר מנוע צמיחה פיננסי להשגת יציבות ושגשוג כלכלי משמעותי:

וככה עשו את זה אחרים

אז במקום להאמין לנו, הבאנו לך את הסיפור האישי שלהם

שאלנו את התלמידים שלנו מה הם חושבים על ההכשרות והליווי. זה מה שהם אמרו כל מה שצריך זה רצון ורצינות. הנה דוגמה למגוון האנשים שהחליטו להיכנס לשוק ההון והצליחו

50% הנחה לחודש יולי בלבד:

הצטרף לתוכנית הליווי הכלכלית 'לפרוש מיליונר' של פרופ' ירון זליכה שתעזור לך ולמשפחתך להגיע ליציבות כלכלית
כולם רוצים לשפר את המצב הכלכלי שלהם. הבעיה היא שרוב הישראלים לא קיבלו את הכלים הנדרשים כדי לעשות את זה. ולכן פרופ' ירון זליכה וצוות המומחים של 'לפרוש מיליונר' ידאגו לגבש עבורך תוכנית כלכלית מותאמת אישית שתעזור לך לייצר מנוע צמיחה פיננסי להשגת יציבות ושגשוג כלכלי משמעותי:

הדרך לעצמאות כלכלית סלולה למי שרוצה לצעוד בה

Main-1-13-1.png

התכנים המופיעים באתר והתכנים המועברים על ידי Big Shot אינם מהווים ייעוץ השקעות, טעון רישוי לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תנה”ש 1995 (“החוק”). תכנית חדר המסחר מועברת על ידי בית ההשקעות גולד ניהול פיננסי בע”מ (להלן: “גולד”) שהינה חברה המפוקחת על ידי הרשות לניירות ערך עם רישיון למתן שירותי ייעוץ השקעות וניהול תיקים מכוח החוק בשיתוף פעולה עם Big Shot. בטרם יוכלו הלקוחות לקבל ייעוץ בחדר המסחר יהיה עליהם למלא טפסי אפיון והסכם ייעוץ כמתבקש בחוק . בכל אופן, התכנים המועברים על ידי החברה ו/או 'גולד' אינם מתייחסים לפרמטרים של לקוחות מסוימים ולכן מומלץ להתייעץ עם יועץ השקעות אישי לפני קבלת החלטה כלשהי. הלימודים וההתנסויות במסחר בשוק ההון עשויים להיות מסוכנים ולא מתאימים לכל אחד. Big Shot, במישרין או בעקיפין , עושה את מירב המאמצים בכדי להכשיר את לקוחותיה להיות סוחרים מוצלחים ורווחיים בשוק ההון. יחד עם זאת, היא לא תהיה אחראית בשום צורה שהיא לנזק ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, ככל שייגרם. אין בשימוש בתכנית ההכשרה כערובה להשגת תשואה חיובית כלשהי ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, חל איסור על התלמידים להשתמש בפלטפורמת קהילת הסוחרים בכדי להעביר תכנים שעשויים לעלות כדי ייעוץ השקעות. במקרה שבו תלמיד מסוים יעשה כן, Big Shot שומרת לעצמה את הזכות לאסור על אותו תלמיד מלעשות שימוש בפלטפורמת קהילת הסוחרים לאלתר. אין להעביר רכיב כלשהו מרכיבי תכנית ההכשרה לצד ג’ כלשהו ללא קבלת אישור מ- Big Shot מראש ובכתב. מוצא לקרוא בעיון את הסכם ההתקשרות לפני שימוש בתכנית ההכשרה.

הדרך לעצמאות כלכלית סלולה למי שרוצה לצעוד בה, יש להשאיר פרטים כדי להצטרף לתכנית הליווי

דילוג לתוכן