הדרך לעצמאות כלכלית סלולה למי שרוצה לצעוד בה

פרופ' ירון זליכה חושף

את השיטות שהיו צריכים ללמד אותנו כבר בבית הספר- להתנהלות כלכלית נכונה, חיסכון והשקעות כדי שניתן יהיה לצבור הון משנה חיים!

הצטרף לפרויקט החינוך הפיננסי "לפרוש מיליונר" בהובלת פרופ' ירון זליכה ותיחשף לצעדים שיאפשרו לכל אזרח לצמוח כלכלית ולצבור הון משנה חיים

הדרך לעצמאות כלכלית סלולה למי שרוצה לצעוד בה

המשדרים זמינים לזמן מוגבל בלבד

ידעת שכמחצית מהאנשים המיליונרים בעולם הם שכירים?

זה נתון שמפתיע בעיקר ישראלים והסיבה לכך היא שהציבור הישראלי פשוט לא מקבל חינוך פיננסי. רבים מאיתנו יכולים לצמוח כלכלית, לצבור הון משנה חיים ואולי אפילו גם לפרוש לגמלאות עשירים! אבל תנאים הכרחיים לכך הם ידע פיננסי והכוונה מקצועית ולכן פרופ' ירון זליכה לקח על עצמו להשתתף בפרויקט חינוך פיננסי חינמי להמונים שבו  יינתנו כלים פרקטיים בסיסיים המתאימים כמעט לכל אחד.. אל תפספסו את ההזדמנות, הירשמו עכשיו.

המשדרים זמינים לזמן מוגבל בלבד

למה להקשיב לפרופ' ירון זליכה?

עזבו דעות, בואו נדבר נטו בעובדות…

זליכה היה היועץ הכלכלי בלשכת ראש הממשלה ולאחר מכן, בגיל 31 התמנה לסמנכ״ל הכספים של דרך ארץ (החברה הזכיינית של כביש 6). שנתיים לאחר מכן קיבל את פרס סמנכ״ל הכספים המצטיין של ישראל יחד עם המינוי לכהונת החשב הכללי במשרד האוצר והאחראי על ניהול המדיניות הכלכלית של הממשלה בתקופת המשבר הכלכלי הכי חמור בתולדותיה. 

בשנת 2015 השתתף זליכה בסדרה שהרעידה את המדינה ״מגש הכסף״ – בה נחשף המצב האמיתי של המדינה, האזרחים, רמת השחיתות המזעזעת שכולנו סובלים ממנה ומה צופן העתיד אם נמשיך בקצב הזה.

בנוסף, באופן אישי, זליכה הצליח בחיו והגיע עד כה הגיע להישגים כלכליים אישיים מכובדים מאוד. כיום הוא משמש כראש ביה"ס לראיית חשבון של הקריה האקדמית אונו וכיועץ כלכלי מהבכירים במדינה. 

אז במילים אחרות ויותר פשוטות, אפשר להגיד שפרופ' ירון זליכה קצת יודע על מה הוא מדבר בכל מה שקשור לכסף ולהתנהלות כלכלית, מרמת המדינה ועד רמת הפרט ולכן הוא ללא ספק האיש הנכון לשנות את המצב הכלכלי שלך!

הדרך לעצמאות כלכלית סלולה למי שרוצה לצעוד בה, יש להשאיר פרטים כדי להצטרף לתכנית הליווי