הדרך לעצמאות כלכלית סלולה למי שרוצה לצעוד בה

הדרך לעצמאות כלכלית סלולה למי שרוצה לצעוד בה

פרופ' ירון זליכה ביוזמה חסרת תקדים

הגיע הזמן לשנות את המצב הכלכלי של הציבור הישראלי

הצטרף לפרויקט החינוך הפיננסי "לפרוש מיליונר" בהובלת פרופ' ירון זליכה ותיחשף לאמת המטרידה שמונעת מהציבור לצמוח כלכלית.

הדרך לעצמאות כלכלית סלולה למי שרוצה לצעוד בה, יש להשאיר פרטים וההדרכה תיפתח לך בדף הבא

המשדרים זמינים לזמן מוגבל בלבד

הדרך לעצמאות כלכלית סלולה למי שרוצה לצעוד בה

החוב הלאומי של ישראל כבר הגיע לטריליון שקל! אין לנו על מי לסמוך מלבד עצמנו. 

הירשם עכשיו לסדרת המשדרים החינמיים שהפיק פרופ' ירון זליכה ביחד עם גיא ברנד ואורי קוסקאס במיוחד כדי להתמודד עם העתיד הכלכלי הקשה הצפוי לרבים ותתחיל להבין מהם הידע והכלים הנדרשים בשביל לפעול לשינוי העתיד הכלכלי שלך וכן, אולי אפילו לפרוש לגמלאות אדם עשיר.

המשדרים זמינים לזמן מוגבל בלבד

למה חשוב היום, יותר מתמיד, להבין איך להתנהל כלכלית?

ההרשמה לפרויקט החינוך הפיננסי "לפרוש מיליונר" ולסדרת המשדרים של צוות המומחים בהובלת פרופ' ירון זליכה הינה חינמית לגמרי והיא מגיעה בעקבות המשך העליה במחירי הדיור וביוקר המחיה ותחזיות הקודרות לעתיד הפנסיוני של רבים מאיתנו. אל תפספסו את ההזדמנות לקחת בחזרה את השליטה ולשנות את המצב.

זו הסיבה שאסור לך לחכות או לסמוך על אחרים שישפרו את העתיד הכלכלי שלך, אלא רק על עצמך. לחיצה על ההדרכה תיקח אותך לצעד הראשון לשם.

למה דווקא פרופ' ירון זליכה הוא האיש הנכון לשנות את המצב הכלכלי שלך?

עזבו דעות, בואו נדבר נטו בעובדות…

זליכה היה היועץ הכלכלי בלשכת ראש הממשלה כבר בגיל 26 ולאחר מכן, בגיל 31 התמנה לסמנכ״ל הכספים של דרך ארץ (החברה הזכיינית של כביש 6). שנתיים לאחר מכן קיבל את פרס סמנכ״ל הכספים המצטיין של ישראל יחד עם המינוי לכהונת החשב הכללי במשרד האוצר והאחראי על ניהול המדיניות הכלכלית של הממשלה בתקופת המשבר הכלכלי הכי חמור בתולדותיה.

בשנת 2015 השתתף זליכה בסדרה שהרעידה את המדינה ״מגש הכסף״ – בה נחשף המצב האמיתי של המדינה, האזרחים, רמת השחיתות המזעזעת שכולנו סובלים ממנה ומה צופן העתיד אם נמשיך בקצב הזה.

בנוסף, באופן אישי, זליכה הצליח בחייו והגיע עד כה הגיע להישגים כלכליים אישיים מכובדים מאוד. כיום הוא משמש כראש ביה"ס לראיית חשבון של הקריה האקדמית אונו וכיועץ כלכלי מהבכירים במדינה.

אז במילים אחרות ויותר פשוטות, אפשר להגיד שפרופ' ירון זליכה קצת יודע על מה הוא מדבר בכל מה שקשור לכסף ולהתנהלות כלכלית, מרמת המדינה ועד רמת הפרט ולכן

הוא ללא ספק האיש הנכון להקשיב לו!

הדרך לעצמאות כלכלית סלולה למי שרוצה לצעוד בה, יש להשאיר פרטים כדי להצטרף לתכנית הליווי

דילוג לתוכן