7 כלים פרקטיים שעוזרים למעמד הביניים לנצח במלחמה נגד יוקר המחייה ולהבטיח את העתיד הכלכלי של המשפחה... למרות האינפלציה, מחירי הדיור והעלייה בריבית!

(לא לדעת את זה יכול לעלות לכם אלפי שקלים בשנה)

צפו בהדרכה ללא עלות וגלו כלים פרקטיים שיוכלו לעזור לכם להגדיל את הערך של הכסף שלכם למרות העלייה ביוקר המחייה, כך שלעולם לא תרגישו שוב שהכסף שלכם נשחק - וסוף סוף תוכלו להבטיח את העתיד הכלכלי שלכם ושל המשפחה שלכם.

לאיפה לשלוח את הדרכת החירום?

מלא פרטים למטה כדי לקבל אותה!

נראה ב:

למה דווקא פרופ' ירון זליכה הוא האיש הנכון לשנות את המצב הכלכלי שלך?

עזבו דעות, בואו נדבר נטו בעובדות…

פרופ' ירון זליכה היה היועץ הכלכלי בלשכת ראש הממשלה כבר בגיל 26. 

לאחר מכן, בגיל 31 התמנה לסמנכ״ל הכספים של דרך ארץ (החברה הזכיינית של כביש 6). 

שנתיים לאחר מכן קיבל את פרס סמנכ״ל הכספים המצטיין של ישראל יחד עם המינוי לכהונת החשב הכללי במשרד האוצר והאחראי על ניהול המדיניות הכלכלית של הממשלה בתקופת המשבר הכלכלי הכי חמור בתולדותיה.

בשנת 2015 השתתף זליכה בסדרה שהרעידה את המדינה ״מגש הכסף״ – בה נחשף המצב האמיתי של המדינה, האזרחים, רמת השחיתות המזעזעת שכולנו סובלים ממנה ומה צופן העתיד אם נמשיך בקצב הזה.

בנוסף, באופן אישי, זליכה הצליח בחייו והגיע עד כה להישגים כלכליים אישיים מכובדים מאוד. כיום הוא משמש כראש ביה"ס לראיית חשבון של הקריה האקדמית אונו וכיועץ כלכלי מהבכירים במדינה.

במילים אחרות, פרופ' ירון זליכה בהחלט יודע על מה הוא מדבר בכל מה שקשור לכסף ולהתנהלות כלכלית, מרמת המדינה ועד רמת הפרט. המסקנה:

פרופ' ירון זליכה הוא ללא ספק האיש הנכון להקשיב לו!

לאיפה לשלוח את הדרכת החירום?

מלא פרטים למטה כדי לקבל אותה!