לראשונה בישראל 

פרופ' ירון זליכה ומומחי שוק ההון מציגים:

סדנה כלכלית דיגיטלית בה תלמדו איך לצבור הון משמעותי לאורך זמן

79% ממשקי הבית בישראל נמצאים במינוס כרוני – זו הסיבה

בכל יום שעובר הכסף שלנו קונה פחות. זו עובדה.

כתוצאה מהאינפליציה, העגלה שלנו בסופר מתייקרת משבוע לשבוע,
הדלק עולה באופן משמעותי ומחירה של דירה ממוצעת בישראל זינק ב-13 אחוזים, והגיע למחיר שערורייתי של מיליון שבע מאות וחמישים אלף שקלים.

אפילו אזרחים שמרוויחים מעל הממוצע כבר לא יכולים להבטיח את העתיד הכלכלי שלהם והם מגיעים לגיל פרישה כשהם תלויים בפנסיה עלובה שתאפשר להם להתקיים ברמת חיים מינימלית בלבד.

זו הסיבה שאנחנו לא יכולים להסתמך רק על ההכנסה ממקום העבודה שלנו. אנחנו חייבים לבצע שינוי של 180 מעלות בחשיבה הכלכלית שלנו ולנקוט בפעולות יזומות על מנת לשפר אותו.

הבעיה היא, שנכון ל-2022, לרוב אזרחי ישראל אין את הידע והכלים הנדרשים להתנהלות כלכלית נכונה.

אבל מהיום זה ממש לא חייב להיות ככה:

מנוע הצמיחה הפיננסי של פרויקט 'לפרוש מיליונר':

אסטרטגיות וכלים פיננסים שיעזרו לך לייצר, לשמר ולהגדיל את ההון האישי

לכל אורך ההיסטוריה רק האנשים שידעו איך להתנהל כלכלית נכון הצליחו לייצר הון אישי לאורך זמן – ולשפר את המצב הכלכלי שלהם. זו עובדה.

ברגע שנדע איך להתנהל כלכלית בצורה נכונה – נוכל להפסיק לסבול מיוקר המחייה ולהתחשבן על כל שקל שיוצא לנו מהכיס.

במקום זאת נוכל להשתמש בעקרונות כלכליים על-זמניים שיעזרו לנו לייצר ולהגדיל הון משמעותי לאורך שנים קדימה ולהבטיח את העתיד הכלכלי שלנו. בסדנה הדיגיטלית ירון זליכה ומומחי שוק ההון ילמדו אותך בדיוק את האסטרטגיות והכלים שמאות משקי בית בישראל כבר משתמשים בהם כדי לשפר דרמטית את המצב הכלכלי שלהם.

מה תלמד בסדנה?

אתה תחווה את התופעות הבאות:

יותר כסף נטו שנשאר לך בכיס בסוף החודש ​

מקורות הכנסה מרובים שמכניסים לך כסף באופן קבוע​

תשואות של 7-11% על הכסף שלך​

צבירת הון שגדל במהירות​

שחרור והקלה מהפחד לא לסגור את החודש​

אשתך/בעלך יחשבו שאת/ה מומחה פיננסי​

"הדרך לעצמאות כלכלית סלולה  למי שרוצה לצעוד בה"

אלה המנטורים שתלמדו מהם בכנס: ​

עידו חדד

מומחה שוק ההון ובורסת ניו יורק עם ניסיון של למעלה מ-25 שנים בשוק ההון

אורי קוסקאס

ב-6 השנים האחרונות הקים מספר מיזמים בתחום הגיימינג והפיננסים

פרופ' ירון זליכה

החשב הכללי במשרד האוצר לשעבר קיבל את פרס סמנכ״ל הכספים של ישראל

אילן טננבאום​

מומחה למסחר בקריפטו ומט"ח, סוחר פעיל בשוק ההון כבר למעלה מ-10 שנים ו

גיא ברנד

איש עסקים ויזם בשוק ההון ייזם בשוק ההון כבר למעלה מ-20 שנה

שפר את מצבך הכלכלי באמצעות מנוע הצמיחה הפיננסי של צוות המומחים של פרויקט 'לפרוש מיליונר'

קודם כל, אזהרה. הסדנאות הדיגיטליות שלנו הן בדרך כלל Sold Out תוך זמן קצר… האסטרטגיות, הכלים והשיטות הפרקטיות והפשוטות שלנו לשיפור המצב הכלכלי גורמות למקומות להיגמר תוך שעות בודדות… ככה שאם העתיד הכלכלי שלך ושל משפחתך חשוב לך ואתה רוצה להתחיל לייצר, לשמר ולהגדיל את ההון האישי שלך בדרך הקלה והנכונה… אל תחכה לדקה ה-90!

מה ההשקעה שלך?

במקום 379 ש"ח לכרטיס

מבצע לזמן מוגבל:

**39 ש"ח בלבד לקבלת גישה UNLIMITED (לכל החיים) לסדנה הכלכלית הדיגיטלית!

אתה חוסך: 340 ש"ח (90% הנחה!)

הסדנה חוזרת למחירה המקורי בעוד:

שעות
דקות
שניות

אחריות הכבוד של פרויקט 'לפרוש מיליונר':

100% תועלת – או $100 על הזמן היקר שבזבזנו לך

כפרויקט לאומי, מטרת העל שלנו ב'לפרוש מיליונר' היא לעזור לכמה שיותר ישראלים לשפר את המצב הכלכלי שלהם באופן משמעותי. במידה ותצפה בסדנה ולא תרגיש שקיבלת מספיק ערך – אנחנו מתחייבים אישית לספק לך החזר כספי של $100, בלי שאלות. זה עד כמה שאנחנו בטוחים ביכולת שלנו לעזור לך

הסדנה חוזרת למחירה המקורי בעוד:

שעות
דקות
שניות

תלמידים מספרים

שאלנו את התלמידים שלנו מה הם חושבים על ההכשרות. זה מה שהם אמרו. 

שוק ההון מתאים כמעט לכל גיל, מין ואינו תלוי מה המקצוע העיקרי שלך בחיים. כל מה שצריך זה רצון ורצינות. הנה דוגמה למגוון האנשים שהחליטו להיכנס לשוק ההון והצליחו

שריין עכשיו מקום בסדנה הדיגיטלית 'מנוע הצמיחה הפיננסי' של פרויקט 'לפרוש מיליונר':

הסדנה חוזרת למחירה המקורי בעוד:

שעות
דקות
שניות

התכנים המופיעים באתר והתכנים המועברים על ידי Big Shot אינם מהווים ייעוץ השקעות, טעון רישוי לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תנה”ש 1995 (“החוק”). תכנית חדר המסחר מועברת על ידי בית ההשקעות גולד ניהול פיננסי בע”מ (להלן: “גולד”) שהינה חברה המפוקחת על ידי הרשות לניירות ערך עם רישיון למתן שירותי ייעוץ השקעות וניהול תיקים מכוח החוק בשיתוף פעולה עם Big Shot. בטרם יוכלו הלקוחות לקבל ייעוץ בחדר המסחר יהיה עליהם למלא טפסי אפיון והסכם ייעוץ כמתבקש בחוק . בכל אופן, התכנים המועברים על ידי החברה ו/או 'גולד' אינם מתייחסים לפרמטרים של לקוחות מסוימים ולכן מומלץ להתייעץ עם יועץ השקעות אישי לפני קבלת החלטה כלשהי. הלימודים וההתנסויות במסחר בשוק ההון עשויים להיות מסוכנים ולא מתאימים לכל אחד. Big Shot, במישרין או בעקיפין , עושה את מירב המאמצים בכדי להכשיר את לקוחותיה להיות סוחרים מוצלחים ורווחיים בשוק ההון. יחד עם זאת, היא לא תהיה אחראית בשום צורה שהיא לנזק ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, ככל שייגרם. אין בשימוש בתכנית ההכשרה כערובה להשגת תשואה חיובית כלשהי ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, חל איסור על התלמידים להשתמש בפלטפורמת קהילת הסוחרים בכדי להעביר תכנים שעשויים לעלות כדי ייעוץ השקעות. במקרה שבו תלמיד מסוים יעשה כן, Big Shot שומרת לעצמה את הזכות לאסור על אותו תלמיד מלעשות שימוש בפלטפורמת קהילת הסוחרים לאלתר. אין להעביר רכיב כלשהו מרכיבי תכנית ההכשרה לצד ג’ כלשהו ללא קבלת אישור מ- Big Shot מראש ובכתב. מוצא לקרוא בעיון את הסכם ההתקשרות לפני שימוש בתכנית ההכשרה.