עומדת בפניך הזדמנות ייחודית להפוך את 2021 לשנה שבה המצב הכלכלי והפיננסי שלך יכול להתחיל להשתנות!

חבילת התוכן המלאה של ״לפרוש מליונר״

כדי לצמוח כלכלית נדרשים ידע והשכלה פיננסית שיאפשרו התנהלות כלכלית נכונה שתעזור לייצר חסכון שיגדיל לאורך זמן את ההון האישי ואת ה"נטו" של משק הבית  חבילת התוכן של 'לפרוש מליונר' מספקת בדיוק את המענה לצורך הזה באמצעות שלושה קורסים דיגיטליים:  

חלק א'

השכלה פיננסית

(בהשתתפות פרופ' ירון זליכה)

חלק ב'

שוק ההון

(בהשתתפות מר גיא ברנד)

חלק ג'

נדל"ן

(בהשתתפות מר אורי קוסקס)

יחד עם ליווי בכל אחד מהקורסים ובונוסים נוספים כל אחד יכול לקבל הזדמנות למפות את הדרך להצלחה שאנשים עשירים רבים בעולם כבר מכירים.

מה מקבלים?

חלק א' ״השכלה פיננסית​״

1. יסודות בהשכלה פיננסית

עקרונות, הכשרה וידע בסיסיים של השכלה פיננסית הצריכים להיות מוטמעים עמוק אצלנו בראש כך שנוכל להשתמש בהם באופן אוטומטי ולמצוא את עצמנו עם חשבון בנק שגדל מחודש לחודש במקום מינוס שהולך ומתנפח.

2. התנהלות כלכלית

הכלי היעיל ביותר שהתגלה להפוך את משק הבית למשק אשר פורח ומשגשג הוא ״להתייחס למשק הבית כעסק״. הכלי הזה גורם לנו לצפות הוצאות עתידיות, מאפשר מעקב אחר הכנסות עתידיות ולבצע פעולות לסגירת הפער ביניהן.

3. מימון והלוואות

לחצים וחוסר ידע מובילים את רוב האוכלוסייה לבצע טעויות רבות מול גופי האשראי והבנקים שמעניקים לנו הלוואות. בשלב זה, נכיר את הכלים והסודות שיעזרו לך להתמודד מול גופים אלה ולחסוך אלפי שקלים ויותר על ריביות ועמלות מיותרות, גם להלוואות שכבר קיימות, וגם להלוואות שאתה עשוי לקחת בעתיד.

4. אפיקי השקעה

בסיס כלכלי חזק הוא הכרחי כדי לצאת ממעגל העוני. השקעה באפיקים שונים המותאמים לצרכים והיכולות האישיות של אדם ומשק הבית שלו הם הכרחיים כדי לחזק את הבסיס הכלכלי לצמיחה כלכלית.

5. חירות כלכלית

אם עלתה, עולה או תעלה אצלך השאלה: ״איך יכול להיות שלא עשיתי זאת עד היום???״ או קפצה המחשבה שלמרות הקורס, לא באמת תצליח לשנות את ההתנהלות הפיננסית שלך… אז אל דאגה! כי אנחנו יודעים שהחלק הפסיכולוגי והמנטלי שהוא לא פחות חשוב מהחלק הפרקטי.

בסיום חלק א'

אז מי אני?

פרופ' ירון זליכה:

בגיל 26 הייתי היועץ הכלכלי בלשכת ראש הממשלה ולאחר מכן, בגיל 31, התמניתי לסמנכ״ל הכספים של דרך ארץ (החברה הזכיינית של כביש 6). שנתיים עברו מאז וקיבלתי את פרס סמנכ״ל הכספים המצטיין של ישראל יחד עם המינוי לכהונת החשב הכללי במשרד האוצר והאחראי על ניהול המדיניות הכלכלית של הממשלה בתקופת המשבר הכלכלי הכי חמור בתולדותיה.  

תקופת השנים 2003 עד 2007, אותן שנים בהן כיהנתי בתפקיד החשב הכללי וניהלתי את מדיניותה הכלכלית של הממשלה, רשם המשק הישראלי את תקופת הצמיחה הכי חזקה בתולדותיו. 

בתוך חמש שנים צמצמנו כרבע מהפער ברמת החיים בנינו לבין ארה"ב, נטל החוב הממשלתי בתוצר נחתך ב- ⅕ , הגירעון האדיר בתקציב המדינה הפך לעודף קטן, נטל המס ירד באופן חד,

 השכר עלה משמעותית ואפילו מחירי הדיור ירדו. לא פחות חשוב בהובלתי התחוללה קפיצת מדרגה במאבק נגד השחיתות הממשלתית. 

בשנת 2015 השתתפתי בסדרה שהרעידה את המדינה ״מגש הכסף״ – בה חשפנו את המצב האמיתי של המדינה, האזרחים, רמת השחיתות המזעזעת שכולנו סובלים ממנה ומה צופן העתיד אם נמשיך בקצב הזה. 

בנוסף, באופן אישי, הצלחתי בחיי עד כה להגיע להישגים כלכליים אישיים מכובדים. אני משמש היום כראש ביה"ס לראיית חשבון של הקריה האקדמית אונו וכיועץ כלכלי מהבכירים במדינה. 

חלק ב' הקורס בשוק ההון

כיצד עובדות השקעות לטווח בינוי וארוך (בהשתתפות מר גיא ברנד)

1. בניית הקרקע והנחת יסודות במסחר בשוק ההון

כך שתוכל להבין את ה״מים העמוקים״ של המסחר בשוק ההון ולשלוט ביד רמה בכל מערכת המונחים שקיימים בשוק כמו ״buy״ ו"sell" ועד ״short selling״ וכדומה.

*אגב, בזכות יסודות המסחר שתקבל בקורס, תוכל להתחיל לנתח את השוק ובהמשך גם להתחיל לפעול בשוק.

2. תנועת מחירים

מכיר את הסרט ״בחזרה לעתיד?״ בו המדען המשוגע והילד מגלים מכונה מיוחדת שמשגרת אותם לעתיד, שם הם מגלים את התשובות של כל תוצאות הספורט וזוכים בהימורים… הייתם רוצים מכונה כזאת? ברור שכן! אך בינתיים, עד שימציאו מכונה כזאת אנחנו נלמד אתכם את המידע שעוזר לסוחרים עם הסטטיסטיקות הגבוהות ביותר לנצח בעסקאות ולגרום למתחרים שלהם לחשוב שהם חוזים את העתיד!

בין אם זה לדעת כיצד פועלת תנועת המחיר, לדעת מתי צפוי המחיר להיבלם לאחר מהלך ירידות ואיך מזהים סימנים להמשך מגמה או היפוכה. אתם תלמדו כיצד ליישם את הידע הזה כדי לנסות ולחזות את ההשקעות שלכם.

3. ניהול סיכונים ואסטרטגיה

עבור כל משקיע בשוק ההון חייבים להיות 2 עקרונות ראשיים שמובילים אותו. העיקרון החשוב ביותר הוא תוכנית עבודה. מה שאומר שלמרות שלאף אחד לא יכולים להיות 100% הצלחה בשוק ההון וגם לא קרוב לכך, גם לא לסוחרים הטובים ביותר, כן אפשר להשיג אחוזי הצלחה משופרים בעזרת שיטת עבודה מסודרת.

״כן גיא, אבל אם אני עושה רק 60-70% הצלחה אני גם מפסיד כסף – מה זה עוזר לי?!״

האמנם?

בואו ניקח דוגמה, נגיד ואני מפזר השקעה של 1,000$ ב-10 מניות שונות באופן שווה בשווה כך שבכל מניה מושקעים כ-100$. עכשיו נניח שיש לי 60% הצלחה. כלומר, ב-6 מניות הרווחתי 5% בממוצע. וב-4 מניות אחרות הפסדתי 5% בממוצע.

כלומר הפסדתי מצד אחד 20$ ומצד שני הרווחתי 30$ ככה שבסופו של דבר נשארתי עם 10% רווח!

אגב, תוכנית העבודה, ניהול הסיכונים, החוקים והשיטה שנלמד אתכם מייצרים לצוות הסוחרים שלנו חלק לא מבוטל מהרווח שלהם נכון להיום! נחמד לא?

4. ארסנל הסוחר

בדיוק כמו שלכל בעל מקצוע יש את ״ארגז הכלים״ הדרוש לו כדי לבצע את העבודה שלו כך גם לסוחרים. בקורס אתם תקבלו את הכלים ההכרחיים למסחר ותבינו באילו כלים סוחרי ביגשוט משתמשים, בכל יום מסחר, בכדי להגיע למיקסום רווחים ושיפור מתמיד. סוחר שמשתמש בסט הכלים שנלמד עליו, אוטומטית יהיה בנקודת יתרון משמעותית על סוחרים אחרים שיכול לסייע לו לייצר רווחים גבוהים יותר.

בסיום חלק ב'

אז מי אני?

גיא ברנד מנכ״ל Big-Shot:

אחראי ב-18 השנים האחרונות להכשרה של יותר מ-4,000 סוחרים ומשקיעים בשוק ההון. גיא מופיע מדי שבוע בתכנית הפופולארית "הכסף שאחרי" בערוץ 13 וכן הוא מנהל ושותף במכללת "ביג שוט".

שהיא היום חברת נוסטרו הגדולה בישראל במספר הסוחרים, למעלה מ-700 סוחרים אשר סוחרים בכספי החברה ולא רק בכספם האישי (שזה אגב המשמעות של 'נוסטרו'). 

חלק ג' הקורס בנדל"ן

כיצד להיות יזם או משקיע נדל"ן (בהשתתפות מר אורי קוסקס)

כולם רוצים להיכנס לתחום הנדל"ן. זה ממש לא משהו שצריך "לחנך" אליו את הציבור. אבל מנגד, כל מי שרוצה להיות יזם או משקיע בתחום, חייב שיהיו לו את הידע והכלים הנדרשים לכך, שהם:
1. היכרות עם מושגי יסוד, בירוקרטיה וסוגי נדל״ן

כמו שמתחת לכל בניין יש תשתיות ענקיות בעומק עשרות מטרים מתחת לאדמה שמלאות בברזל, רשתות, יציקות בטון ועבודות תפסנות שלפעמים אורכות שנים ארוכות כך כדי להבטיח שהבניין יעמוד איתן למשך דורות, אז כך גם התשתית בעולם השקעות הנדל״ן.

קודם יש להכיר את המינוח הבסיסי ומושגי היסוד כי בלעדיהם אתם תרגישו כאילו זרקו אתכם באמצע שנחאי בלי שתדעו מילה אחת בסינית ולא יהיה לכם סיכוי להתקדם.

2. מגוון רחב של אופציות למסלולי השקעה או יזמות בנדל"ן

תלמדו כיצד להתחיל להשקיע באופן פסיבי באמצעות קרנות השקעה או אפיקי השקעה אחרים. מצד שני, תדעו גם כיצד להשקיע באופן אקטיבי באמצעות רכישה, מכירה, תיווך, תמ"א 38 ועוד דרכים רבות.

3. היכרות מעמיקה עם אופציות ואפיקי השקעה

מסחרי, פרטי, קרנות, קבוצות רכישה ועוד׳ – כשבן אדם הולך לקנות בית, הוא בודק אם בבית קיימים כל הדברים שחשובים לו. את האחד מעניין הנוף, את השני מעניין השקט והפרטיות ואת השלישי מעניין הגודל. 

ככה בדיוק כשאתם משקיעים בנדל״ן, יש כאלה שיתאימו להם השקעות יחד עם קבוצות רכישה ויש את אלה שיותר מתאים להם להשקיע בבית פרטי בקריות. בקורס אתם תגלו מהי ההשקעה המתאימה ביותר עבורכם וכך תוכלו להימנע מבזבוז כסף ויותר גרוע, בזבוז שנים בהן הכסף שלכם תקוע בהשקעה שלא מתאימה לכם.

4. אסטרטגיה: פרקטיקה למשקיעים ויזמים מתחילים

שיטת עבודה ליצירת הכנסה מנדל״ן – כדי לעשות משהו נכון, כדי לעשות משהו בביטחון, כדי לעשות משהו ולהצליח להשיג ממנו הישגים… אנחנו צריכים ל-ד-ע-ת.

למה הכוונה? איזה מפחיד זה לעלות לשיעור נהיגה בפעם הראשונה, נכון? אנחנו לא יודעים כלום, אף פעם לא לחצנו על הברקס, אף פעם לא לחצנו על הגז, מעולם לא שלטנו על המכונה הזאת. אבל ברגע שמסבירים לנו איפה הגז, איך ללחוץ עליו וכנ״ל עם הברקס אנחנו צוברים ידע. ככל שהזמן עובר אנחנו צוברים עוד ידע, בין אם זה על הרגש בלחיצה, על קשר עין עם הסביבה וכו׳ עד שהפחד נעלם ורק ידע מחליף אותו.

ככה גם בעבודה עם השקעות נדל״ן… יש ידע מסודר, ממש מערכת צעדים קבועה ומדויקת כאשר מבצעים אותה הכסף פשוט מתחיל לעבוד עבורכם. את השיטה הזאת אנחנו מעבירים לכם בתוכנית.

בסיום חלק ג'

אז מי אני?

אורי קוסקאס יזם נדל״ן והבעלים של ״פלאיה השקעות״:

אורי קוסקאס הקים חברה שמספקת הכשרות וציוד ביטחוני במדינות שונות בעולם כבר בסיום השירות הצבאי שלו. לאחר מכן הוא הקים מספר מיזמים נוספים בתחום הגיימינג והפיננסים וב-6 השנים האחרונות אורי קוסקס הוא הבעלים של חברת ״פלאיה מימון והשקעות״ שהינה חברת יזמות ותכנון נדל״ן.

קוסקס אחראי לתכנון של עשרות פרוייקטים ואלפי יחידות דיור, ובנוסף כתב ופרסם תכנים רבים ואת הספר ״פרקטיקה בנדל״ן״.

מה בתכל'ס החבילה של "לפרוש מיליונר" תעזור לך להשיג?

כלים להילחם ואולי אפילו להכריע את אחד הסיוטים הגדולים ביותר של הזוג הישראלי.הסיוט שהם יקרסו תחת עומס ההתחייבויות שלהם, לא יוכלו לפרוש בכבוד לפנסיה או חלילה יהיו תלויים בילדיהם בזקנה. 

חלילה שזה יקרה אך האיום על העתיד הכלכלי מונח לפתחם של רבים מאיתנו ואם לא נעשה כלום בנידון אז לבטח האיום לא יוסר.

היופי בתוכנית הוא שאפשר לראות תוצאות תוך כדי תנועה, תוך כדי עבודה ואין מרגש מזה. הרגע שאתם מסתכלים על סך הנכסים וההכנסות שלכם ורואים שהגרף בעלייה, ובמקום לראות את החובות צומחים אתם רואים איך חשבון הבנק מתאזן, איך קל לכם יותר לעבור את החודש ואיך המספרים של העתיד שלכם מתחילים להסתדר!

תקטין הוצאות:

בעזרת ה״צ׳ק אפ הפיננסי״ שלנו, אתם יכולים לראות בעיניים כמה כסף אתם משלמים ״סתם״ בלי לדעת אפילו על מה או כיצד תממנו זאת בעתיד. בעזרת הכלי הניהולי הזה לתקציב המשפחתי תהיה לכם ההזדמנות לעשות סוף להוצאות המיותרות, ואולי אפילו לחסוך מאות ואפילו אלפי שקלים בכל חודש.

אגב, חשוב לזכור שהרבה יותר קל לחסוך כסף ממה שנראה, והרבה פחות כואב! תבינו שאתם לא חייבים לחסוך בהוצאות של הקניות בסופר או במסעדה עם בן/בת הזוג. יש לא מעט הוצאות אחרות שאתם אפילו לא יודעים עליהן שניתן לחסוך בהן. כל מה שנדרש שם זה ידע, שיעזור לנו לפקוח את העיניים ולראות איפה נמצא הכסף האבוד שלנו…

תגרום לכסף שלך לעבוד עבורך:

חוק הריבית דריבית אומר את הדבר הבא: ריבית דריבית היא פשוט ריבית מצטברת, המחושבת גם על סכום אותו אנחנו חוסכים וגם על הריבית או ה״תשואה״ כמו שנוהגים לכנות אותה בעולם ההשקעות שהצטברה בתקופה הקודמת.

נבין את זה יותר טוב עם דוגמה קטנה: נניח ששמתם בצד 200 שקלים, ואתם מקבלים עבורם תשואה של 8 אחוזים בשנה, כמה כסף יהיה לכם לאחר שנתיים? התשובה היא 232 שקלים. איך זה יכול להיות?? הרי שמונה אחוזים מ-200 הם בכלל 16, זה אומר שאחרי שנתיים אמורים להיות לנו 232 שקלים.

מאיפה הגיע עוד  שקל נוסף??

אוקיי, אז בואו נעשה סדר… תראו, בסוף השנה הראשונה קיבלתם שמונה אחוזים, כלומר 16 שקלים על ההון שלכם, מה שאומר שיש לכם עכשיו ביד 216 שקלים. עכשיו, בסוף השנה השניה אתם תקבלו עוד שמונה אחוזי תשואה, רק שהפעם אתם תקבלו אותם מההון של ה-216 שקלים ולא מתוך 200 השקלים הראשונים שאיתם יצאתם לדרך.

חישוב מהיר, כמה זה שמונה אחוזים מ-216?… נכון! 17 שקלים. מה שאומר 233 שקלים בסה״כ. עכשיו, ברור שלתקופה כה קצרה זה חסר משמעות, אבל אתם יודעים מה קורה כשמריצים את החישוב הזה על פני עשרות שנים ועם סכומים קצת יותר גדולים? 

מנגד, מה קורה לחוב שלכם כאשר את רוכשים מוצרים ללא הכנסה מספקת והכול באמצעות עוד ועוד הלוואות שצוברות עוד ועוד ריבית דריבית?12

מלאו את המספרים במחשבון הריבית דריבית וגלו בעצמכם:

5 שנים
תדירות
מאזן עתידי
?

בונוסים ל-100 מצטרפים ראשונים בהשקה

בונוס ראשון מנוי לשנה לשירות ל +BigShot (במקום 149 ש"ח לחודש)

מה כלול ב +BigShot:

1. גישה להכשרה מיוחדת למנויי השירות:

הכשרת "שוק ההון ב-60 דקות" – 4 שיעורים קצרים שבסיומם תוכלו לסחור בחוכמה

שיעור 1: מבוא והיכרות עם שירות +BigShot

שיעור 2: איך בוחרים ברוקר ומדריך לפתיחת חשבון מסחר וחסכון בעמלות

שיעור 3: איך בוחרים מניות לתיק ההשקעות שלכם, וכיצד לנהל סיכונים?

שיעור 4: אסטרטגיית ההשקעות המנצחת של ביג שוט"

2. שירות דיסקורד עם עסקאות חמות

למי שלא יודע – דיסקורד היא פלטפורמת צ'אט המחולקת לתתי-קבוצות וקטגוריות בכל מיני נושאים. הדיסקורד שלנו מחולק לתתי-נושאים כמו מסחר יומי/ סווינג/ קריפטו/ חדשות ועוד. עד היום הוא היה סגור ללקוחות פרימיום בלבד, וייצר להם הזדמנויות אדירות מדי עוד – ועכשיו גם לך תהיה אליו גישה!

לעמוד הדיסקורד שלנו יעלו תכנים רלוונטיים ועדכניים כמו מיילים עם מידע מהיועצים שלנו, עדכונים על עסקאות, קישורים לשיעורי העשרה ועוד הרבה! השאיפה שלנו היא לשפר את תחושת הקהילתיות של סוחרי ביג-שוט, לשפר את איכות התוכן שאנחנו מעבירים ואת נוחות הגישה אליו.

3. עסקאות סווינג בזמן אמת

 בעזרת השירות שלנו – תהיה לך גישה לכל העסקאות בזמן אמת ותדע מתי אנחנו מבצעים פעולות בתיק, כדי לאפשר לך לקחת חלק בחגיגת הרווחים שאלפי לקוחותינו כבר נהנים ממנה.

4. מיילים מיועצים

חשבת לעצמך כמה קל יהיה לך להרוויח ממסחר, אם יועצי השקעות ישלחו לך בכל יום אימייל עם כל המידע החשוב שיכול לייצר לך רווח על הכסף שלך – בטווח הקצר או הארוך? המיילים המיועצים יחסכו לך זמן יקר וימקסמו את הרווחים שלך. צוות הסוחרים שלנו יעבוד בשבילך, ויוריד ממך את העול של ישיבה ממושכת מול מסכים בניסיון לנתח את השוק. 

5. 10 המניות החמות ביותר

כחלק מקהילת הסוחרים שלנו, יישלח אליך מידי מספר שבועות לינק עם גישה בלעדית לרשימת 10 הנכסים המבטיחים ביותר להשקעה לתקופה הקרובה – הזדמנות נוספת לנצח את יתר המשקיעים ולמצוא את ההשקעות הנכונות, בזמן הנכון, ובעיקר – לפני כולם.

6. שיעורי פרימיום ב - LIVE

יכול להיות שנחשפת כבר לעובדה שאנחנו בביגשוט מייצרים שעות רבות של תוכן חינמי לכלל העוקבים שלנו ברשתות, אבל את התוכן המתקדם, המקצועי והרווחי ביותר – אנחנו שומרים לך בלבד. בנוסף, מדי חודש נציע לך להשתתף בסקר מיוחד, לבחירת הנושא החם של הקהילה. בהתאם לתוצאות הסקר אנחנו נפיק שיעור מיוחד שיסקור עבורך את הסקטורים, טכניקות ההשקעה, והסודות המקצועיים שהכי מעניינים אותך.

בעזרת המעטפת של +BigShot

בונוס שני ליווי אישי חודשי של פרופ' ירון זליכה בשידור חי לחצי שנה!​

בנוגע לכל שאלה שתעלה לכם בתחום ההשכלה הפיננסית תוכלו לשאול את פרופ' ירון זליכה בעצמו במהלך שידור חי שיתקיים אחת לחודש. בשידור הזה יהיה לכם זמן להציף את הבעיות והאתגרים שלכם בפני זליכה, כך שזליכה פשוט יאמר לכם את דעתו ״על המקום״ וישלח אתכם להתקדם.

מה שאומר, בשורה התחתונה, שלא ייווצר מצב בתהליך שאתם ״לא יודעים מה לעשות״ או ״רוצים להיכנע ולוותר״. פשוט לא. זה כמו שיהיה לכם חבר טלפוני שעוזר לכם להזיז סלעים ומכשולים שעומדים בדרכם. 

בונוס שלישי כרטיס כניסה למועדון ההזדמנויות של פלאיה נדל"ן​

במועדון ההזדמנויות האקסקלוסיבי של אורי קוסקאס תחשפו לעסקאות הלוהטות ביותר שאורי מקבל בבלעדיות מהיזמים הרבים שמשרד התכנון שלו מטפל בהם ובתנאים נדירים מתחת למחירי השוק.

הנה השווי של כל מה שאת/ה מקבל:

הקורס בהשכלה פיננסית
 • יסודות בהתנהלות פיננסית 897 ₪
 • התנהלות כלכלית 1,650 ₪
 • מימון הלוואות 950 ₪

 • אפיקי השקעה 1,057 ₪

 • חירות כלכלית 1,997 ₪

 • ליווי אישי של ירון זליכה בשידור חי 997 ₪

הקורס בשוק ההון
 • יסודות במסחר 850 ₪
 • תנועת המחירים 997 ₪
 • ניהול סיכונים ואסטרטגיה 1,550 ₪

 • ארסנל הסוחר 997 ₪

 • אסטרטגיית מסחר למשבר 997 ₪

 • מושגי יסוד בירוקרטיה וסוגים 650 ₪

 • היכרות מעמיקה עם אופציות ואפיקי השקעה 1,897 ₪
 • מנוי לשנה בשירות Big Shot+ 149 ₪ לחודש

הקורס בנדל"ן

 • יסודות הנדל''ן- מושגי יסוד והכרה מקיפה של הליכים ובירוקרטיה 797 ₪
 • אסטרטגיה: פרקטיקה למשקיעים ויזמים - שיטת עבודה ליצירת הכנסה מנדל״ן 1,560 ₪
 • יזמות נדל''ן 997 ₪

  קבוצות רכישה, תמא 38, איתור נכסים, שווי נכס, בעלי מקצוע, ניהול משא ומתן ועוד מרכיבים שונים בתחום הנדל''ן ליזמים ומשקיעים

 • כרטיס כניסה למועדון ההזדמנויות האקסקלוסיבי של אורי קוסקאס 59 ₪ לחודש

סה״כ שווי: ₪18,710 + 208 ₪ לחודש

ועכשיו לזמן מוגבל ב – 75% הנחה

₪199

(ב-24 תשלומים שווים, סה"כ 4,776 שקלים כולל מע"מ 

0
כבר נרשמו לחבילת התוכן המלאה של "לפרוש מליונר"

הירשם עכשיו בין הראשונים לחבילת התוכן והליווי של "לפרוש מליונר"

במחיר השקה של 199x24 ש"ח או 4,770 ש"ח בתשלום אחד.

מלא פרטים בטופס ועבור לדף תשלום מאובטח.

עסקה בטוחה
כל המידע האישי שאתה מגיש מוצפן ומאובטח באמצעות הצפנה של 256 סיביות. אתה יכול לבצע קופה בביטחון.

החזר כספי תוך 14 ימי עסקים אנו בטוחים ב 100% כי לחבילה ההכשרות שלנו יש את הכוח לשנות את חייך. אם לאחר סיום ההכשרות וביצוע העבודה עדיין אינך רואה תוצאות מרגע רכישת הקורס, יידע אותנו ונעניק לך החזר מלא.

למי זה מתאים?

שאלות נפוצות

כן. הקורס עוסק בצורה מאוד רחבה על אפיקי השקעות בדרכים לצמוח כלכלית ופרקטית עד לרמה שתוכל להשקיע בשוק ההון, נדל"ן ,קרנות השקעה והון סיכון. שורה תחתונה הקורס ילמד אותך כיצד לבסס את העתיד הכלכלי שלך.

התוכנית נבנתה בצורה מאוד ממוקדת ופרקטית, ללא תאוריות מיותרות או תכנים לא מעשיים. ולכן מספיק שתשקיע שעה וחצי בשבוע כדי שתגדיל את אפיק ההכנסות השנתיות שלך בכמה עשרות אלפי שלקים. יחד עם זאת חשוב להבין שהמטרה של ההכשרה היא לספק את היכולת להתנהל נכון ולאפשר לעצמך יותר זמן פנוי.

מיד לאחר שתשאיר את הפרטים שלך בטופס למעלה אתה תועבר לדף תשלום מאובטח של חברת אייקרדיט לאחר שהתשלום יעבור בהצלחה ישלח אליך מייל עם חשבונית ומייל נוסף עם פרטי התחברות לאתר הקורס ולכל הבונוסים שאתה מקבל, במייל עצמו יש גם הדרכה להתחברות.

מיד לאחר שתרשם בטופס למעלה ותירשם לקורס ישלח אליך מייל עם פרטים לגישה לתוכנית הדיגיטלית המלאה של 'לפרוש מליונר' .מדובר באתר הקורס שלנו שיש בו את כל השיעורים, ההרצאות, התכנים והמשימות שיש בכל ההכשרה. האתר מסודר לפי שיעורים שיש לעשות אחד אחרי השני וליישם את המשימות.

אתר הקורס עם כל התכנים זמין לך 24/7 ולכל החיים ותוכל לצפות בשיעורים מהטלפון הנייד או מהמחשב בזמן שנוח לך.

שאלה מעולה. מחיר המבצע תקף לזמן מוגבל והבונוסים הם ל100 הנרשמים היום הראשונים. אבל תוכל להירשם היום בין ה100 הראשונים במחיר ההשקה ולהתחיל לראות את הקורס גם בהמשך, כי ברגע שרכשת את התוכנית היא שלך לתמיד ותוכל לצפות בה מהמחשב או מהטלפון מתי שתרצה וכמה שתרצה 24/7. כך שתוכל להירשם עכשיו במחיר המבצע ולהתחיל לצפות בתכנים גם בעוד שבוע או בזמן הקרוב שנוח לך.

הלימוד הוא בקצב שלך, אנחנו ממליצים לראות שיעור עד הסוף וליישם את אותם משימות באותו היום. כך שאנחנו ממליצים לפנות שעתיים בכל פעם שאתה לומד מהתוכנית.

השכלה פיננסית ובמיוחד במשבר הקורונה זה יכולת קריטית שכל אדם חייב לרכוש לעצמו! כך שאם אתה – בגיל התיכון, בזמן הצבא, חייל משוחרר שיוצא לאזרחות, זוגות צעירים ובמיוחד עם ילדים, פנסיונר, עצמאי, שכיר >> אתה חייב שיהיה לך ידע פיננסי כדי להסתדר בחיים. אל תחכה שבית הספר / המדינה או מישהו אחר יעשה את זה בשבילך!

Main-1-13.png

This site is not part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally, this site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.