Main (1)-13

חדש לישראלים שרוצים לעבוד פחות ולהרוויח יותר

איך "מודל הצמיחה" הכלכלי של צוות המומחים שלנו יכול לגרום לך לייצר, לשמר ולהגדיל את ההון שלך בצורה משמעותית

באמצעות תהליך ליווי צמוד, התנהלות כלכלית נכונה והשקעות - ותוך 90 יום בלבד
(מבלי לפגוע באיכות החיים שלך)

אז מה הסוד שיעזור לך להתחיל לייצר הון ראשוני ולהגדיל אותו?

אז האמת היא שזה לא ממש סוד, אלא פשוט תהליך שצריך לעבור ביחד עם מומחים.

אם נסתכל לאמת בעיניים נראה שהסיבה האמיתית שרובנו לא מצליחים לייצר או להגדיל את ההון היא לא בהכרח חוסר בידע פיננסי, אלא חסרה לנו "מפת דרכים" שתיקח אותנו לשם.

ידע הוא דבר חשוב ואנחנו כמובן נספק לך אותו, אבל לא פחות חשוב זה הליווי הפיננסי שנספק לך. כי זו הפרקטיקה האמיתית.

הפרקטיקה שתעזור לך לצאת מ"ההרגלים הרעים" שמשאירים אותך באותו מקום של חוסר כלכלי, ולהתחיל לפתח הרגלים בריאים שיאפשרו לך, בסופו של דבר, חיים הרבה יותר טובים, גם בפנסיה וגם בעתיד הקרוב שלך.

מודל הצמיחה הכלכלית שמוביל צוות המומחים של 'לפרוש מיליונר' שכולל את פרופ' ירון זליכה, גיא ברנד ואורי קוסקאס, עוזר לך "לחשוב עשיר", להתנהל כמו העשירים ולגרום לכסף שלך לעבוד עבורך.

מה שבסופו של דבר מאפשר לך:

1# יציבות

זה אומר להתאפס על ההתנהלות הכלכלית שלך ושל המשפחה שלך ולהתחיל להסתכל על המשק בית שלך כעסק לכל דבר. כך שההכנסות שלך תמיד יהיו יותר מההוצאות.

2# צמיחה

לקחת את הכסף שהצלחת לחסוך בזכות היציבות שהשגת ולייצר ממנו עוד ועוד כסף, באמצעות השקעות סולידיות - קצרות או ארוכות טווח - בשוק ההון שמתאימות לאופי שלך

3# השקעה

אחרי שיצרת עוד כסף מכסף, נוצר לך הון ראשוני שגדל עם הזמן. את ההון הזה (לא חייב הון גדול אגב) נראה לך איך להשקיע ביוזמות נדל"ן שמתאימות לך וכך לייצר הכנסה פסיבית לכל החיים, במקביל לשאר ההכנסות שלך.

אז איך תוך 90 יום החיים שלך הולכים להשתנות מהקצה אל הקצה?

תהליך הליווי שבנינו לך כולל את כל החומר התיאורטי שצריך להבין, ובמקביל אליו, אנחנו נלווה אותך מהיום הראשון ועד היום ה-90, עם משימות יומיות שיגיעו אליך לטלפון. המשימות נבנו על ידי צוות המומחים של 'לפרוש מיליונר' והמטרה היא לייצר לך תוכנית עבודה מסודרת.

שלב 1: 15 ימים ראשונים - הגדלת הנטו

נספק לך את כל הידע הקריטי להבנת תהליך בניית ניהול פיננסי נכון שיאפשר לך להגדיל את הנטו וההון הפנוי שלך. זאת באמצעות תוכנית עבודה מסודרת ופרקטיקה שיעזרו לך להוזיל הוצאות מיותרות, לבנות תקציב ולהתחיל להגדיל את ההון שלך כהכנה להשקעות.

שלב 2: 30-15 - צמצום עלויות

נעזור לך לבנות תשתית פיננסית לצמיחה כלכלית. הצ'ק אפ הפיננסי שלנו יעשה לך בדק בית בכל המכשירים הפיננסים שלך כמו הפנסיה, קרנות וקופות גמל ואפילו ההלוואות הפתוחות והריביות שיש לך וכנראה לא ידעת עליהן.

שלב 3: ימים 45-30 - פתיחת תיק השקעות

במקביל לשיעורים המקצועיים בתחום, נעזור לך לפתוח תיק השקעות אישי בשוק ההון. שם, לפי החלטתך, ולפי כמות הכסף שחסכת אפשר יהיה לרכוש מניות סולידיות שייצרו לך כסף מכסף לטווח ארוך.

שלב 4: ימים 60-45 - איתור מניות וניהול סיכונים

צוות הסוחרים שמוביל את קהילת הנוסטרו הגדולה בישראל יעזור לך לנתח ולבחון אופציות להשקעות בשוק ההון. בתום התקופה תרכוש את היכולת לאתר השקעות ולנהל סיכונים בעצמך ללא צורך בבתי השקעות ומנהלי תיקים.

שלב 5: ימים 75-60 - השקעה בנדל"ן

נראה לך איך, את ההון שהתחלת, אפשר לווסת לצורך רכישת דירה ראשונה או נכס נוסף להשקעה. נעבור איתך על התהליך, כולל: עבודה מול בעלי מקצוע, לקיחת משכנתה ועוד המון נושאים הקשורים להשקעות ויזמות נדל''ן שכל אדם בישראל חייב להכיר ולפעול על מנת לייצב את את העתיד הכלכלי שלו בבטון.

שלב 6: ימים 90-75 - יצירת הכנסה פסיבית לכל החיים

במקביל לשיעורים המקצועיים בתחום, ניפגש לפגישה אישית על השקעות ויוזמות נדל"ן שיאפשרו לך ליצור הכנסה פסיבית במקביל לכל ההכנסות האחרות שכבר התחלת לייצר.

שלב 7: היום שאחרי -ליווי מקצועי שוטף

ממשיכים לצמוח כלכלית. נספק לך בשוטף ליווי מקצועי על השקעות בשוק ההון: וובינרים בתחומים שונים, ערוץ דיסקורד עם המלצות להשקעות בזמן אמת, רשימה רבעונית של 10 המניות המומלצות שלנו, מיילים יומיים מיועצים עם ניתוחים והמלצות להשקעות בשוק ההון, הזמנות לכנסים פרונטליים ועוד המון ידע וטיפים שיעזרו לך להמשיך לצמוח.

החלק התיאורטי שמתבצע במקביל לליווי האישי, כולל 3 הכשרות מקיפות:

כל הכשרה תועבר על ידי מומחים מהתחום הספציפי - פרופ' ירון זליכה, גיא ברנד ואורי קוסקאס.

השכלה פיננסית והתנהלות כלכלית בהובלת פרופ' ירון זליכה

ההכשרה עוסקת בחלק הפרקטי של ההשכלה הפיננסית: איך לנהל מעקב שוטף על הוצאות והכנסות, בניית תקציב, הוזלת הוצאות, התמודדות מול גופים פיננסיים, אפיקי השקעות שונים, והחלק הפסיכולוגי והשינוי הנדרשים מכל אדם שרוצה לשנות את המצב הכלכלי.

המטרה:

שוק ההון להשקעות לטווח ארוך ובינוני, בהובלת גיא ברנד

ההכשרה שתעזור לך, מהבסיס, איך לבחור פלטפורמת מסחר ועד לניתוח ובחירת חברות ומניות שנסחרות בבורסה, אסטרטגיות למשקיע המתחיל, ניהול סיכונים ועוד המון כלים וידע שיכולים לשפר משמעותית את ההבנה והיכולת שלך בהשקעות. בהכשרה יינתן דגש מיוחד על שוק ההון הישראלי והבורסה האמריקאית בוול סטריט.

המטרה:

נדל"ן בהובלת אורי קוסקאס

ההכשרה שתלמד אותך כל מה שצריך בשביל להיכנס לתחום הנדל"ן כמשקיע או יזם, כולל: מושגי יסוד, תהליכים, איך לאתר השקעות, איך לעמוד שווי נכס, בעלי מקצוע, קבוצות רכישה, קרנות, מימון, תמ"א 38 ועוד המון המון מידע שיכול להפוך אותך למקצוען בתחום. באמת שלא צריך יותר מהקורס כלום.

המטרה:

המנטורים שילוו אותך בנוסף לסוחרים וליועצים הכלכליים שלנו

פרופ' ירון זליכה, יועץ כלכלי בכיר והחשב הכללי לשעבר

כלכלן ישראלי, החשב הכללי במשרד האוצר לשעבר, פרופסור וראש החוג לחשבונאות בקריה האקדמית אונו. קיבל את פרס סמנכ״ל הכספים המצטיין של ישראל, ואחראי על ניהול המדיניות הכלכלית של הממשלה בתקופת המשבר הכלכלי הכי חמור בתולדותיה.

גיא ברנד, יזם בשוק ההון ומנכ"ל ביג שוט

דמות מוכרת בעולם שוק ההון הישראלי ואולי מוכר לך מתוכנית הטלוויזיה ׳מאחורי הכסף׳ בערוץ 13, בה הוא מגיש פינה העוסקת כולה בשוק ההון. הקדיש את 18 השנים האחרונות של חייו, להכשרה של סוחרים מקצועיים בשוק ההון. חברת ביג שוט שבבעלותו, הכשירה יותר מ-4,000 סוחרים מקצועיים, וכיום היא חברת הנוסטרו הגדולה בישראל

אורי קוסקאס, יזם ובעל חברת נדל"ן

הקים מספר מיזמים בתחום הגיימינג והפיננסים וב-6 השנים האחרונות אורי קוסקס הוא הבעלים של חברת ״פלאיה מימון והשקעות״ שהינה חברת יזמות ותכנון נדל״ן. אחראי לתכנון של עשרות פרוייקטים ואלפי יחידות דיור, ובנוסף כתב ופרסם תכנים רבים ואת הספר ״פרקטיקה בנדל״ן״.

בונוסים בלעדיים לתחום ההשקעות למצטרפים במסגרת ההשקה

בונוס ראשון

שירות דיסקורד עם עסקאות חמות

עדכונים על עסקאות חמות, מידע עדכני מיועצי ההשקעות שלנו, קישורים לשיעורי העשרה והמלצות בנושאי מסחר יומי/ סווינג/ קריפטו/ חדשות ועוד. פלטפורמת הצ'אט, דיסקורד, היתה סגורה עד היום ללקוחות פרימיום בלבד, וייצרה להם הזדמנויות אדירות – עכשיו גם לך תהיה אליה גישה!

בונוס שני

עסקאות סווינג בזמן אמת

גישה לכל העסקאות שלנו בזמן אמת שתאפשר לך לראות את הפעולות בתיק שלנו, כדי לקחת חלק בחגיגת הרווחים שאלפי לקוחותינו כבר נהנים ממנה.

בונוס שלישי

מיילים מיועצים

יועצי ההשקעות שלנו ישלחו לך בכל יום מייל עם כל המידע החשוב שיכול לייצר לך רווח על הכסף שלך. צוות הסוחרים שלנו יעבוד בשבילך, ויוריד ממך את העול של ישיבה ממושכת מול מסכים בניסיון לנתח את השוק. 

בונוס רביעי

שיעורי פרימיום ב-LIVE

אנחנו מפרסמים המון תוכן חינמי ברשתות, אבל את התוכן המתקדם, המקצועי והרווחי ביותר – אנחנו שומרים לך בלבד. בנוסף, מדי חודש נציע לך להשתתף בסקר מיוחד לבחירת הנושא החם של הקהילה. בהתאם לתוצאות, נפיק שיעור מקצועי מיוחד שיסקור סקטורים, טכניקות השקעה, והסודות המקצועיים שהכי מעניינים אותך.

בונוס חמישי

מנוי לחצי שנה לחדר מסחר לייב

נספק לך גישה מלאה לחדר המסחר שלנו שמפוקח ומנוהל על ידי בית ההשקעות "גולד". הוא יספק לך הצצה ללב העניינים עם אפשרות לסחור יחד איתנו.

חדר המסחר הוא כלי לימודי ממדרגה ראשונה מכיוון שהוא נותן לך אפשרות לתרגל בפועל את מה שלמדת, לראות איך האסטרטגיות שלמדת מתממשות וליישם אותן במסחר

בונוס שישי

וובינר חודשי עם פרופ' זליכה

אחת לחודש, למשך חצי שנה, נעלה עם הדרכה לייב עם פרופ' זליכה, בה תהיה לך אפשרות לשאול כל שאלה, להתייעץ ולהעמיק עוד בכל מה שלמדת. 

בונוס שביעי

פגישות עם יועצים מקצועיים

נתאם לך פגישות עם מומחים מתחום המשכנתאות, פנסיות, עריכת דין והשקעות בשוק ההון, כדי לראות איפה עוד אפשר לחסוך בהוצאות ולהגדיל את התשואות שלך במסלולים השונים.

בונוס שמיני

מועדון ההזדמנויות בנדל"ן

נצרף אותך למועדון האקסלוסיבי בראשות אורי קוסקאס. באמצעותו נספר לך על הזדמנויות עדכניות בתחום הנדל"ן, יוזמות חדשות והצעות אטרקטיביות. 

הנה השווי של כל מה שמקבלים בתוכנית:

הקורס בהשכלה פיננסית

יסודות בהתנהלות פיננסית

מימון הלוואות ​

אפיקי השקעה

הקורס בשוק ההון

יסודות במסחר

ניהול סיכונים ואסטרטגיה

אופציות במסחר ואפיקי השקעה

הכשרת המסחר בשוק ההון הישראלי

הקורס בנדל"ן

יסודות הנדל''ן - מושגי יסוד והכרה מקיפה של הליכים ובירוקרטיה

פרקטיקה למשקיעים ויזמים: שיטת עבודה ליצירת הכנסה מנדל״ן

יזמות נדל''ן

קבוצות רכישה, תמא 38, איתור נכסים, שווי נכס, בעלי מקצוע, ניהול משא ומתן ועוד מרכיבים שונים בתחום הנדל''ן ליזמים ומשקיעים

כרטיס כניסה למועדון ההזדמנויות האקסקלוסיבי של אורי קוסקאס

ועכשיו לזמן מוגבל 58% הנחה

רק ₪249

(ב-24 תשלומים שווים, סה"כ 5,976 שקלים כולל מע"מ)

0
נרשמו לחבילת התוכן המלאה של "לפרוש מליונר"

הירשמו עכשיו לחבילת התוכן והליווי של "לפרוש מיליונר"

מלאו פרטים בטופס
ועברו לדף תשלום מאובטח.

החזר כספי תוך 14 ימי עסקים אנו בטוחים ב 100% כי לחבילה ההכשרות שלנו יש את הכוח לשנות את חייך. אם לאחר סיום ההכשרות וביצוע העבודה עדיין אינך רואה תוצאות מרגע רכישת הקורס, יידע אותנו ונעניק לך החזר מלא.

שאלות נפוצות

כן. תוכנית הליווי עוסקת בצורה מאוד רחבה על אפיקי השקעות בדרכים לצמוח כלכלית ופרקטית עד לרמה שתוכל להשקיע בשוק ההון, נדל"ן, קרנות השקעה והון סיכון. בשורה תחתונה תוכנית הליווי תיקח אותך צעד אחר צעד בדרך לבסס את העתיד הכלכלי שלך.

התוכנית נבנתה בצורה מאוד ממוקדת ופרקטית, ללא תאוריות מיותרות או תכנים לא מעשיים. ולכן מספיק להשקיע שעה וחצי בשבוע כדי להגדיל את אפיק ההכנסות השנתיות שלך בכמה עשרות אלפי שקלים. יחד עם זאת חשוב להבין שהמטרה של ההכשרה היא לספק את היכולת להתנהל נכון ולאפשר לעצמך יותר זמן פנוי.

מיד לאחר השארת הפרטים בטופס למעלה ייפתח לך דף תשלום מאובטח של חברת אייקרדיט. לאחר שהתשלום יעבור בהצלחה יישלח אליך מייל עם חשבונית ומייל נוסף עם פרטי התחברות לאתר הקורס ולכל הבונוסים. במייל עצמו יש גם הדרכה להתחברות.

מיד לאחר השארת פרטים בטופס למעלה והרשמה  לתוכנית הליווי, ישלח אליך מייל עם פרטים לגישה לתוכנית הדיגיטלית המלאה של 'לפרוש מיליונר' .מדובר באתר הקורס שלנו שיש בו את כל השיעורים, ההרצאות, התכנים והמשימות שיש בכל ההכשרה. האתר מסודר לפי שיעורים שיש לעשות אחד אחרי השני וליישם את המשימות.

אתר הקורס עם כל התכנים זמין לך 24/7 ולכל החיים ותוכל לצפות בשיעורים מהטלפון הנייד או מהמחשב בזמן שנוח לך.

שאלה מעולה. מחיר המבצע תקף לזמן מוגבל והבונוסים הם ל-100 הנרשמים הראשונים. אם נכללת בין ה-100 הראשונים, כל הכבוד. הבונוסים שלך בהתאם לזמן בו אם ניתנים וההכשרות השונות שלך לתמיד. אפשר לצפות בהן מהמחשב או מהטלפון 24/7. 

הלימוד הוא בקצב שלך, אבל בהחלט מומלץ לעקוב אחרי המשימות שיישלחו אליך ב-90 ימים מתחילת ההרשמה. אלו משימות חשובות מאוד להתקדמות שלך. הן מהוות את תוכנית העבודה שלך לשנים הבאות.

השכלה פיננסית ובמיוחד במשבר הקורונה זה ידע מעשעי שכל אדם חייב לרכוש לעצמו! בין אם זה גיל התיכון, זמן הצבא, חייל משוחרר שיוצא לאזרחות, זוגות צעירים ובמיוחד עם ילדים, פנסיונרים, עצמאים, שכירים >> כולם חייבים ידע פיננסי כדי להסתדר בחיים. לא מומלץ לחכות שמישהו אחר יעשה את זה בשבילך!

Main (1)-13

התכנים המופיעים באתר והתכנים המועברים על ידי Big Shot אינם מהווים ייעוץ השקעות, טעון רישוי לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תנה”ש 1995 (“החוק”). תכנית חדר המסחר מועברת על ידי בית ההשקעות גולד ניהול פיננסי בע”מ (להלן: “גולד”) שהינה חברה המפוקחת על ידי הרשות לניירות ערך עם רישיון למתן שירותי ייעוץ השקעות וניהול תיקים מכוח החוק בשיתוף פעולה עם Big Shot. בטרם יוכלו הלקוחות לקבל ייעוץ בחדר המסחר יהיה עליהם למלא טפסי אפיון והסכם ייעוץ כמתבקש בחוק . בכל אופן, התכנים המועברים על ידי החברה ו/או 'גולד' אינם מתייחסים לפרמטרים של לקוחות מסוימים ולכן מומלץ להתייעץ עם יועץ השקעות אישי לפני קבלת החלטה כלשהי. הלימודים וההתנסויות במסחר בשוק ההון עשויים להיות מסוכנים ולא מתאימים לכל אחד. Big Shot, במישרין או בעקיפין , עושה את מירב המאמצים בכדי להכשיר את לקוחותיה להיות סוחרים מוצלחים ורווחיים בשוק ההון. יחד עם זאת, היא לא תהיה אחראית בשום צורה שהיא לנזק ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, ככל שייגרם. אין בשימוש בתכנית ההכשרה כערובה להשגת תשואה חיובית כלשהי ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, חל איסור על התלמידים להשתמש בפלטפורמת קהילת הסוחרים בכדי להעביר תכנים שעשויים לעלות כדי ייעוץ השקעות. במקרה שבו תלמיד מסוים יעשה כן, Big Shot שומרת לעצמה את הזכות לאסור על אותו תלמיד מלעשות שימוש בפלטפורמת קהילת הסוחרים לאלתר. אין להעביר רכיב כלשהו מרכיבי תכנית ההכשרה לצד ג’ כלשהו ללא קבלת אישור מ- Big Shot מראש ובכתב. מוצא לקרוא בעיון את הסכם ההתקשרות לפני שימוש בתכנית ההכשרה.

הירשם עכשיו בין הראשונים לחבילת התוכן והליווי של "לפרוש מליונר"

במחיר של 249x24 ש"ח או 5,976 ש"ח בתשלום אחד.

מלא פרטים בטופס ועבור לדף תשלום מאובטח.

עסקה בטוחה
כל המידע האישי שאתה מגיש מוצפן ומאובטח באמצעות הצפנה של 256 סיביות. אתה יכול לבצע קופה בביטחון.

החזר כספי תוך 14 ימי עסקים אנו בטוחים ב 100% כי לחבילה ההכשרות שלנו יש את הכוח לשנות את חייך. אם לאחר סיום ההכשרות וביצוע העבודה עדיין אינך רואה תוצאות מרגע רכישת הקורס, יידע אותנו ונעניק לך החזר מלא.