Main-1-13-1.png

חדש לישראלים שרוצים לעבוד פחות ולהרוויח יותר

איך "מודל הצמיחה" הכלכלי של צוות המומחים שלנו יכול לגרום לך לייצר, לשמר ולהגדיל את ההון שלך בצורה משמעותית

באמצעות תהליך ליווי צמוד, התנהלות כלכלית נכונה והשקעות - ותוך 90 יום בלבד
(מבלי לפגוע באיכות החיים שלך)

אז מה הסוד שיעזור לך להתחיל לייצר הון ראשוני ולהגדיל אותו?

אז האמת היא שזה לא ממש סוד, אלא פשוט תהליך שצריך לעבור ביחד עם מומחים.

אם נסתכל לאמת בעיניים נראה שהסיבה האמיתית שרובנו לא מצליחים לייצר או להגדיל את ההון היא לא בהכרח חוסר בידע פיננסי, אלא חסרה לנו "מפת דרכים" שתיקח אותנו לשם.

ידע הוא דבר חשוב ואנחנו כמובן נספק לך אותו, אבל לא פחות חשוב זה הליווי הפיננסי שנספק לך. כי זו הפרקטיקה האמיתית.

הפרקטיקה שתעזור לך לצאת מ"ההרגלים הרעים" שמשאירים אותך באותו מקום של חוסר כלכלי, ולהתחיל לפתח הרגלים בריאים שיאפשרו לך, בסופו של דבר, חיים הרבה יותר טובים, גם בפנסיה וגם בעתיד הקרוב שלך.

מודל הצמיחה הכלכלית שמוביל צוות המומחים של 'לפרוש מיליונר' שכולל את פרופ' ירון זליכה, גיא ברנד ואורי קוסקאס, עוזר לך "לחשוב עשיר", להתנהל כמו העשירים ולגרום לכסף שלך לעבוד עבורך.

מה שבסופו של דבר מאפשר לך:

1# יציבות

זה אומר להתאפס על ההתנהלות הכלכלית שלך ושל המשפחה שלך ולהתחיל להסתכל על המשק בית שלך כעסק לכל דבר. כך שההכנסות שלך תמיד יהיו יותר מההוצאות.

2# צמיחה

לקחת את הכסף שהצלחת לחסוך בזכות היציבות שהשגת ולייצר ממנו עוד ועוד כסף, באמצעות השקעות סולידיות - קצרות או ארוכות טווח - בשוק ההון שמתאימות לאופי שלך

3# השקעה

אחרי שיצרת עוד כסף מכסף, נוצר לך הון ראשוני שגדל עם הזמן. את ההון הזה (לא חייב הון גדול אגב) נראה לך איך להשקיע ביוזמות נדל"ן שמתאימות לך וכך לייצר הכנסה פסיבית לכל החיים, במקביל לשאר ההכנסות שלך.

איך נעזור לך להגדיל את ההון האישי?

הגיע הזמן לנער את הפחד והחששות וסוף סוף לעשות סדר במצב הכלכלי הקיים באמצעות תוכנית מיוחדת המורכבת מידע, כלים פרקטיים וליווי אחד על אחד עם המומחים שלנו שהולכים להראות לך, שלב אחרי שלב, מהן הפעולות הקריטיות שאתה חייב לבצע על מנת להגדיל את ההון האישי שלך בצורה משמעותית.

שלב 1: צ'ק אפ פיננסי

בהתחלה נלמד ונכיר את 'הפרופיל הפיננסי' שלך: הוצאות מחיה שוטפות, הלוואות, כמה אתה משלם על ביטוחים, כמה פעמים אתה טס (או היית רוצה לטוס) לחו"ל, כמה כסף חסכת לילדים, הוצאות על רכב, נכסים שצברת ובאופן כללי נדאג לנתח את "מערכת היחסים" שלך עם כסף. המטרה כאן היא להבין את המצב הקיים כדי שנוכל להתאים לך תוכנית עבודה מסודרת שתעזור לך להגשים את השאיפות הפיננסיות שלך. אגב, אם לא מסתדר לך להגיע פיזית, אפשר לעשות את זה גם בזום!

שלב 2: צוברים ידע ומתאמים ציפיות

אחרי שלמדנו לעומק את הצרכים והשאיפות הפיננסיות שלך ורגע לפני שאנחנו יוצאים לדרך ומתחילים ליישם שינויים, נעשה 'יישור קו' במטרה לוודא שאתה מבין את הצעדים שהמומחים שלנו יעשו איתך בהמשך. חלק נכבד מזה הוא לצפות בהדרכות פרקטיות שהולכות להמחיש לך 3 עקרונות "ברזל":

החלק הבא הוא ליווי ONE ON ONE עם מומחים פיננסיים שעוברים איתך יחד את המסלול. אבל חשוב שתבין – ללא 3 העקרונות האלה, לא יהיה לך את הידע הנדרש כדי לקבל החלטות נכונות. וזה אף מומחה לא יעשה במקומך. אתה חייב ידע תיאורטי לפני פרקטיקה. ממש כמו לפני שניגשים לטסט. קודם לומדים תמרורים ורק אחר כך מתיישבים מאחורי ההגה. בלי קיצורי דרך. אחרי שתבין לגמרי מה מצפה לך ולמה אתה צריך לפעול בצורה מסוימת – רק אז נוכל להמשיך ולהתקדם אל השלב הבא. ​

שלב 3: ניתוב יעיל וחכם יותר של נכסים פיננסיים קיימים

פה מתחילים להזיז דברים ו"לחתוך בבשר החי" מה שנקרא. מה זה אומר? זה אומר שמומחים פיננסיים מן השורה יושבים לעשות איתך סדר. בין היתר, הם עוברים ובוחנים איתך אפיקי השקעה קיימים כמו מניות או נדל"ן, בודקים את גובה המס שאתה משלם בהם והאם הם בכלל כדאיים עבורך. מה שלא טוב - מורידים או מחליפים. בהמשך, היועצים והמומחים שלנו בונים איתך תוכנית אישית שביחד עם הידע התיאורטי שצברת תכין אותך לקבל החלטות עצמאיות ולבצע פעולות כמו להשקיע, ליזום, לרכוש מניות, לקחת מימון, לקנות נדל"ן או כל פעולה פיננסית אחרת אשר תקדם אותך אל מטרת-העל להגדיל את ההון האישי.

שלב 4: ליווי, תמיכה ובקרה שוטפת​

עכשיו זה הרגע שלך "לפרוש כנפיים" וליישם את התוכנית שבנינו עבורך כדי שתוכל, ליטרלי, 'לפרוש מיליונר' ביום בו תצא לפנסיה. אבל אל תדאג, אנחנו לא זורקים אותך למים ומצפים "שתשחה" לבד.

קודם כל, יש מוקד תמיכה מקצועי שפתוח בימים א'-ה' מהשעה 11:00-20:00 וזמין עבורך לכל שאלה: בין אם זה ברמה הטכנית, המקצועית, עזרה פרטנית שאתה צריך… הכול!

בנוסף, תוכל להצטרף אחת לשבוע לוובינר שאלות/תשובות שמועבר על ידי המומחים שלנו: יזם הנדל"ן אורי קוסקס ויזם, סוחר שוק ההון ומנכ"ל חברת ביג שוט – מר גיא ברנד. חוץ מזה, יש גם וובינר חודשי עם הפרופסור לכלכלה ירון זליכה שבו תקבל מענה ישיר על כל שאלה שעלתה לך במהלך תוכנית הכשרה. במקביל, תהנה מגישה בלתי מוגבלת לתוכניות הלימודים 'התנהלות כלכלית נכונה' + 'השקעות בשוק ההון' + 'השקעות בנדל"ן'. 

בסוף, המטרה היא להקנות לך את כל הידע והכלים שיעזרו לך ליצור את השינוי הכלכלי שאתה מייחל לו.

וכל עוד תצטרך אותנו. אנחנו כאן. תמיד!

הזמן לפעול הוא עכשיו!
הירשמו לתוכנית הליווי הכלכלית 'לפרוש מיליונר'

החלק התיאורטי שמתבצע במקביל לליווי האישי, כולל 3 הכשרות מקיפות: השכלה פיננסית, שוק ההון ונדל"ן

כל הכשרה תועבר על ידי מומחים מהתחום הספציפי - פרופ' ירון זליכה, גיא ברנד ואורי קוסקאס.

השכלה פיננסית והתנהלות כלכלית בהובלת פרופ' ירון זליכה

ההכשרה עוסקת בחלק הפרקטי של ההשכלה הפיננסית: איך לנהל מעקב שוטף על הוצאות והכנסות, בניית תקציב, הוזלת הוצאות, התמודדות מול גופים פיננסיים, אפיקי השקעות שונים, והחלק הפסיכולוגי והשינוי הנדרשים מכל אדם שרוצה לשנות את המצב הכלכלי.

המטרה: להגדיל את הנטו!

שוק ההון להשקעות לטווח ארוך ובינוני, בהובלת גיא ברנד

ההכשרה שתעזור לך, מהבסיס, איך לבחור פלטפורמת מסחר ועד לניתוח ובחירת חברות ומניות שנסחרות בבורסה, אסטרטגיות למשקיע המתחיל, ניהול סיכונים ועוד המון כלים וידע שיכולים לשפר משמעותית את ההבנה והיכולת שלך בהשקעות. בהכשרה יינתן דגש מיוחד על שוק ההון הישראלי והבורסה האמריקאית בוול סטריט.

המטרה: לעלות את התשואה על ההשקעות שלך.

נדל"ן בהובלת אורי קוסקאס

ההכשרה שתלמד אותך כל מה שצריך בשביל להיכנס לתחום הנדל"ן כמשקיע או יזם, כולל: מושגי יסוד, תהליכים, איך לאתר השקעות, איך לעמוד שווי נכס, בעלי מקצוע, קבוצות רכישה, קרנות, מימון, תמ"א 38 ועוד המון המון מידע שיכול להפוך אותך למקצוען בתחום. באמת שלא צריך יותר מהקורס כלום.

המטרה: לייצר אפיק הכנסה נוסף עם תשואה גבוהה.

המנטורים שילוו אותך בנוסף לסוחרים וליועצים הכלכליים שלנו

פרופ' ירון זליכה, יועץ כלכלי בכיר והחשב הכללי לשעבר

כלכלן ישראלי, החשב הכללי במשרד האוצר לשעבר, פרופסור וראש החוג לחשבונאות בקריה האקדמית אונו. קיבל את פרס סמנכ״ל הכספים המצטיין של ישראל, ואחראי על ניהול המדיניות הכלכלית של הממשלה בתקופת המשבר הכלכלי הכי חמור בתולדותיה.

גיא ברנד, יזם בשוק ההון ומנכ"ל ביג שוט

דמות מוכרת בעולם שוק ההון הישראלי ואולי מוכר לך מתוכנית הטלוויזיה ׳מאחורי הכסף׳ בערוץ 13, בה הוא מגיש פינה העוסקת כולה בשוק ההון. הקדיש את 18 השנים האחרונות של חייו, להכשרה של סוחרים מקצועיים בשוק ההון. חברת ביג שוט שבבעלותו, הכשירה יותר מ-4,000 סוחרים מקצועיים, וכיום היא חברת הנוסטרו הגדולה בישראל

אורי קוסקאס, יזם ובעל חברת נדל"ן

הקים מספר מיזמים בתחום הגיימינג והפיננסים וב-6 השנים האחרונות אורי קוסקס הוא הבעלים של חברת ״פלאיה מימון והשקעות״ שהינה חברת יזמות ותכנון נדל״ן. אחראי לתכנון של עשרות פרוייקטים ואלפי יחידות דיור, ובנוסף כתב ופרסם תכנים רבים ואת הספר ״פרקטיקה בנדל״ן״.

מבצע לחודש יוני בלבד!

קבל את תכנית הליווי 'לפרוש מיליונר' + 8 בונוסים בלעדיים + פגישות עם יועצים מקצועיים (שווי של ₪8,400) ב-30% הנחה!

בונוס ראשון

שירות דיסקורד עם עסקאות חמות

עדכונים על עסקאות חמות, מידע עדכני מיועצי ההשקעות שלנו, קישורים לשיעורי העשרה והמלצות בנושאי מסחר יומי/ סווינג/ קריפטו/ חדשות ועוד. פלטפורמת הצ'אט, דיסקורד, היתה סגורה עד היום ללקוחות פרימיום בלבד, וייצרה להם הזדמנויות אדירות – עכשיו גם לך תהיה אליה גישה!

בונוס שני

עסקאות סווינג בזמן אמת

גישה לכל העסקאות שלנו בזמן אמת שתאפשר לך לראות את הפעולות בתיק שלנו, כדי לקחת חלק בחגיגת הרווחים שאלפי לקוחותינו כבר נהנים ממנה.

בונוס שלישי

מיילים מיועצים

יועצי ההשקעות שלנו ישלחו לך בכל יום מייל עם כל המידע החשוב שיכול לייצר לך רווח על הכסף שלך. צוות הסוחרים שלנו יעבוד בשבילך, ויוריד ממך את העול של ישיבה ממושכת מול מסכים בניסיון לנתח את השוק. 

בונוס רביעי

מנוי לחצי שנה לחדר מסחר לייב

נספק לך גישה מלאה לחדר המסחר שלנו שמפוקח ומנוהל על ידי בית ההשקעות "גולד". הוא יספק לך הצצה ללב העניינים עם אפשרות לסחור יחד איתנו.

חדר המסחר הוא כלי לימודי ממדרגה ראשונה מכיוון שהוא נותן לך אפשרות לתרגל בפועל את מה שלמדת, לראות איך האסטרטגיות שלמדת מתממשות וליישם אותן במסחר

בונוס חמישי

מועדון ההזדמנויות בנדל"ן

נצרף אותך למועדון האקסלוסיבי בראשות אורי קוסקאס. באמצעותו נספר לך על הזדמנויות עדכניות בתחום הנדל"ן, יוזמות חדשות והצעות אטרקטיביות. 

הזמן לפעול הוא עכשיו!
הירשמו לתוכנית הליווי הכלכלית 'לפרוש מיליונר'

הנה השווי של כל מה שמקבלים בתוכנית:

הקורס בהשכלה פיננסית

יסודות בהתנהלות פיננסית

897 ₪

מימון הלוואות ​

950 ₪

אפיקי השקעה

1,057 ₪

הקורס בשוק ההון

יסודות במסחר

897 ₪

ניהול סיכונים ואסטרטגיה

1,550 ₪

אופציות במסחר ואפיקי השקעה

1,057 ₪

הכשרת המסחר בשוק ההון הישראלי

1,800 ₪

הקורס בנדל"ן

יסודות הנדל''ן - מושגי יסוד והכרה מקיפה של הליכים ובירוקרטיה

797 ₪

פרקטיקה למשקיעים ויזמים: שיטת עבודה ליצירת הכנסה מנדל״ן

1,560 ₪

יזמות נדל''ן

קבוצות רכישה, תמא 38, איתור נכסים, שווי נכס, בעלי מקצוע, ניהול משא ומתן ועוד מרכיבים שונים בתחום הנדל''ן ליזמים ומשקיעים

997 ₪

כרטיס כניסה למועדון ההזדמנויות האקסקלוסיבי של אורי קוסקאס

59 ₪ לחודש

סה״כ שווי: 14,155 ₪

מעל 58% הנחה על חבילת התוכן המלאה "לפרוש מיליונר"

רק ₪490x12

(סה"כ 5,880 ש"ח כולל מע"מ במקום 14,155 ש"ח!)

0
נרשמו לחבילת התוכן המלאה של "לפרוש מליונר"

הירשמו עכשיו לחבילת התוכן והליווי של "לפרוש מיליונר"

מלאו פרטים בטופס
ועברו לדף תשלום מאובטח.

"החזר כספי תוך 14 ימים מרגע ביצוע העסקה. אנו בטוחים כי לחבילה ההכשרות שלנו יש את הכוח לשנות את חייך במידה ותיישם אותה ב100%. אך אם אינך רואה תוצאות ומעוניין לבטל את השתתפותך, יידע אותנו ונעניק לך החזר מלא, בכפוף לתקנון."

שאלות נפוצות

כן. תוכנית הליווי עוסקת בצורה מאוד רחבה על אפיקי השקעות בדרכים לצמוח כלכלית ופרקטית עד לרמה שתוכל להשקיע בשוק ההון, נדל"ן, קרנות השקעה והון סיכון. בשורה תחתונה תוכנית הליווי תיקח אותך צעד אחר צעד בדרך לבסס את העתיד הכלכלי שלך.

התוכנית נבנתה בצורה מאוד ממוקדת ופרקטית, ללא תאוריות מיותרות או תכנים לא מעשיים. ולכן מספיק להשקיע שעה וחצי בשבוע כדי להגדיל את אפיק ההכנסות השנתיות שלך בכמה עשרות אלפי שקלים. יחד עם זאת חשוב להבין שהמטרה של ההכשרה היא לספק את היכולת להתנהל נכון ולאפשר לעצמך יותר זמן פנוי.

מיד לאחר השארת הפרטים בטופס למעלה ייפתח לך דף תשלום מאובטח של חברת אייקרדיט. לאחר שהתשלום יעבור בהצלחה יישלח אליך מייל עם חשבונית ומייל נוסף עם פרטי התחברות לאתר הקורס ולכל הבונוסים. במייל עצמו יש גם הדרכה להתחברות.

מיד לאחר השארת פרטים בטופס למעלה והרשמה  לתוכנית הליווי, ישלח אליך מייל עם פרטים לגישה לתוכנית הדיגיטלית המלאה של 'לפרוש מיליונר' .מדובר באתר הקורס שלנו שיש בו את כל השיעורים, ההרצאות, התכנים והמשימות שיש בכל ההכשרה. האתר מסודר לפי שיעורים שיש לעשות אחד אחרי השני וליישם את המשימות.

אתר הקורס עם כל התכנים זמין לך 24/7 ולכל החיים ותוכל לצפות בשיעורים מהטלפון הנייד או מהמחשב בזמן שנוח לך.

שאלה מעולה. מחיר המבצע תקף לזמן מוגבל והבונוסים הם ל-100 הנרשמים הראשונים. אם נכללת בין ה-100 הראשונים, כל הכבוד. הבונוסים שלך בהתאם לזמן בו אם ניתנים וההכשרות השונות שלך לתמיד. אפשר לצפות בהן מהמחשב או מהטלפון 24/7. 

הלימוד הוא בקצב שלך, אבל בהחלט מומלץ לעקוב אחרי המשימות שיישלחו אליך ב-90 ימים מתחילת ההרשמה. אלו משימות חשובות מאוד להתקדמות שלך. הן מהוות את תוכנית העבודה שלך לשנים הבאות.

השכלה פיננסית ובמיוחד במשבר הקורונה זה ידע מעשעי שכל אדם חייב לרכוש לעצמו! בין אם זה גיל התיכון, זמן הצבא, חייל משוחרר שיוצא לאזרחות, זוגות צעירים ובמיוחד עם ילדים, פנסיונרים, עצמאים, שכירים >> כולם חייבים ידע פיננסי כדי להסתדר בחיים. לא מומלץ לחכות שמישהו אחר יעשה את זה בשבילך!

Main-1-13-1.png

התכנים המופיעים באתר והתכנים המועברים על ידי Big Shot אינם מהווים ייעוץ השקעות, טעון רישוי לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תנה”ש 1995 (“החוק”). תכנית חדר המסחר מועברת על ידי בית ההשקעות גולד ניהול פיננסי בע”מ (להלן: “גולד”) שהינה חברה המפוקחת על ידי הרשות לניירות ערך עם רישיון למתן שירותי ייעוץ השקעות וניהול תיקים מכוח החוק בשיתוף פעולה עם Big Shot. בטרם יוכלו הלקוחות לקבל ייעוץ בחדר המסחר יהיה עליהם למלא טפסי אפיון והסכם ייעוץ כמתבקש בחוק . בכל אופן, התכנים המועברים על ידי החברה ו/או 'גולד' אינם מתייחסים לפרמטרים של לקוחות מסוימים ולכן מומלץ להתייעץ עם יועץ השקעות אישי לפני קבלת החלטה כלשהי. הלימודים וההתנסויות במסחר בשוק ההון עשויים להיות מסוכנים ולא מתאימים לכל אחד. Big Shot, במישרין או בעקיפין , עושה את מירב המאמצים בכדי להכשיר את לקוחותיה להיות סוחרים מוצלחים ורווחיים בשוק ההון. יחד עם זאת, היא לא תהיה אחראית בשום צורה שהיא לנזק ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, ככל שייגרם. אין בשימוש בתכנית ההכשרה כערובה להשגת תשואה חיובית כלשהי ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, חל איסור על התלמידים להשתמש בפלטפורמת קהילת הסוחרים בכדי להעביר תכנים שעשויים לעלות כדי ייעוץ השקעות. במקרה שבו תלמיד מסוים יעשה כן, Big Shot שומרת לעצמה את הזכות לאסור על אותו תלמיד מלעשות שימוש בפלטפורמת קהילת הסוחרים לאלתר. אין להעביר רכיב כלשהו מרכיבי תכנית ההכשרה לצד ג’ כלשהו ללא קבלת אישור מ- Big Shot מראש ובכתב. מוצא לקרוא בעיון את הסכם ההתקשרות לפני שימוש בתכנית ההכשרה.

הירשם עכשיו לחבילת התוכן והליווי של "לפרוש מליונר"

במחיר של 490x12 ש"ח או 5,880 ש"ח בתשלום אחד.

מלא פרטים בטופס ועבור לדף תשלום מאובטח.

עסקה בטוחה
כל המידע האישי שאתה מגיש מוצפן ומאובטח באמצעות הצפנה של 256 סיביות. אתה יכול לבצע קופה בביטחון.

החזר כספי תוך 14 ימי עסקים אנו בטוחים ב 100% כי לחבילה ההכשרות שלנו יש את הכוח לשנות את חייך. אם לאחר סיום ההכשרות וביצוע העבודה עדיין אינך רואה תוצאות מרגע רכישת הקורס, יידע אותנו ונעניק לך החזר מלא.