קיבלת הטבת צ'ק פיננסי מלא בחינם!

הפרויקט של לפרוש מיליונר בשיתוף עם הגוף האובייקטיבי 'מטרות פיננסיות' שמתמחה ביעול והוזלה של הנכסים הפיננסים והביטוחים של הציבור.

אז איך אתה מקבל מאיתנו בדיקת צ'ק אפ פיננסי לגמרי בחינם?

תן לנו לנחש
אין לך מושג בכלל מה זה צ'ק-אפ פיננסי, נכון?

– צפה בווידאו ותבין מה מפסידים כשלא עושים צ'אק אפ פיננסי –

השאר פרטים שהינך מעוניין לבצע את הצ'ק אפ.

השארת הפרטים כגון שם מלא, מייל ופלאפון יאפשרו לנו להכניס אותך למערכת ולספק לך את ההטבה של הצ'ק אפ. שים לב, הפרטים של תעודת זהות ותאריך הנפקה אינם חובה לקבלת הצ'ק אפ אך הם חשובים ונועדו על מנת לקבל מידע, באמצעות האתר הממשלתי של הר הביטוח על הפוליסות והמוצרים שאתה משלם כיום ובעצם יעזור לסוכן ליצור איתך קשר לאחר שכבר ניתח את התיק והבין כיצד לשפר אותו. במידה ויש לך ספק, אל חשש! הפרטים נשמרים בסודיות מוחלטת והיחיד שבוחן אותם הינו איש מקצוע בעל הרישיון שאיתו תבצעו את הצ'ק אפ הפיננסי.

המתן לסוכן בעל רישיון פיננסי שיחזור אליך לתיאום פגישה.

מלאת פרטים? על דאגה, אחד מהסוכנים הפיננסים של ''מטרות פיננסיות" יחזור איך עם הסברים, עצות ודרכים לחסוך לך בעלויות. זאת שלמד את כל הפוליסות שלך. דווקא עכשיו במשבר הקורונה אין לך את הפריבילגיה לוותר על הטבה כזו. במיוחד לא כשהיא מגיע מהפרויקט של לפרוש מיליונר.

בשביל הסיכוי הקטן שאתה לא מכיר את חברת ''מטרות פיננסיות' תן לי לנו לספר לך עליה בקצרה:

מטרות פיננסיות החלה מהפכה בתחום הביטוח, הפנסיה והמוצרים הפיננסים בישראל כאשר החלה לפעול כגוף אובייקטיבי לחלוטין ובלי מחויביות לחברות הביטוח או בתי ההשקעות.

מטרות פיננסיות מעמידה את הצרכים של הלקוח לפני הכל ובצורה מותאמת אישית, עוזרת לו לשפר ולהוזיל את ההוצאות המיותרות ולהשקיע בצורה חכמה וסולידית כדי להבטיח את העתיד שלו. המומחיות של מטרות פיננסיות הינה בניהול ויעוץ הסדרים פנסיוניים, פיננסים, ביטוחי בריאות וסיעוד, פרישה, תוכניות לגיל השלישי וביטוח כללי של דירה, רכב, עסקים ונסיעות לחו”ל.

"מטרות פיננסיות" רואה בתחום הפיננסי כשליחות – והינה מובילה בתחומה כבר מעל ארבעה עשורים ומספקת לציבור ולאלפי מעסיקים מעטפת פתרונות מלאה בכל שלב ואירוע בחיים.
כיום שקל נחשבת לאחת משלושת סוכניות הפיננסים הגדולות בישראל.