צריכים עזרה? צוות התמיכה כאן בשבילכם>> לא יכולים לחכות? הזינו את פרטי התשלום בצד ימין

תכנית הליווי 'מטרות פיננסיות' עכשיו במחיר השקה!

245x24 ש"ח או 5,880 ש"ח בתשלום אחד.

לאחר שהתשלום יעבור בהצלחה תקבל מייל עם חשבונית ומייל נוסף עם פרטי גישה לאתר הלימודים שלנו שבו נמצא כל התוכן והבונוסים שיש בחבילה.

תכנית הליווי 'מטרות פיננסיות' עכשיו במחיר השקה!

245x24 ש"ח או 5,880 ש"ח בתשלום אחד.

לאחר שהתשלום יעבור בהצלחה תקבל מייל עם חשבונית ומייל נוסף עם פרטי גישה לאתר הלימודים שלנו שבו נמצא כל התוכן והבונוסים שיש בחבילה.

עסקה בטוחה

כל המידע האישי שאתה מגיש מוצפן ומאובטח באמצעות הצפנה של 256 סיביות. אתה יכול לבצע קופה בביטחון.

שאלות נפוצות

ברור, אין יותר בטוח מזה. לא רק שאתה מקבל הגנה ממני של 100% אלא גם שהתשלום מעובד על ידי ICOUNT שפיתחו מערכת אבטחה שהרבה יותר מאובטחת ובטוחה מכל מערכת סליקת אשראי שתמצא בחנות או בית עסק אנחנו עובדים עם חברת האשראי לאומי קארד ככה שזה מאובטח ברמה הגבוהה ביותר.

תוכל לשלם גם בהעברה בנקאית. גם יצא לך מחיר מוזל יותר מאותם אלה שפורסים לתשלומים.

לתשלום בהעברה בנקאית לחץ כאן למעבר לנציג.

אין מה להילחץ, אני מזכיר שיש לך אחריות של 14 יום. אז אם חלילה קרה משהו אתה מוגן מכל הכיוונים. בכל מקרה לעיתים רחוקות מאוד מאוד (1 ל1000 מקרים) יכול להיות מצב כזה שמערכת הקורס שלנו לא זיהתה באופן אוטומטי את התשלום שלך, קודם כל הירגע כי אתה בידיים טובות ולא ניתן לאף אחד לפגוע בך, דבר שני מה שעליך לעשות כדי לקבל את הגישה לחבילת התוכן של "מטרות פיננסיות" זה פשוט לשלוח לנו מייל למערכת התמיכה, office@big-shot.co.il ולאחר שנציגינו יוודאו שהתשלום אכן הועבר בהצלחה תקבל תוך פחות משעה מייל בחזרה עם פרטי ההתחברות שלך לקורס. 

אין בעיה בכלל. יש לנו נציגים שזמינים לעזרה טכנית ומענה לכל שאלה בשעות 11:00-20:00 מראשון עד חמישי. למעבר לשיחה עם נציג לחץ כאן

קודם כל תדע שאין לך מה לדאוג. ברגע שהתשלום התבצע אתה מופיע אצלינו במערכת כך שאין מצב שנפספס אותך. לפעמים לוקח למייל להגיע לאחר מספר דקות ולא מייד. לכן אם לאחר 10 דקות לא הגיע אלייך מייל גם לאחר שבדקת בספאם או בקידומי מכירות – תיצור קשר עם התמיכה במייל office@big-shot.co.il ונדאג שתקבל את הגישה לקורס ואת כל הפרטים במהירות.

Matarot-Zelicha-06-1-1.png

This site is not part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally, this site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.